Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Nektek milyen szemszín...

Lányok! Nektek milyen szemszínű fiúk jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
A barna hajú,barna szemű vagy pedig a szőke hajú,kék szemű fiúk tetszenek jobban?Tudom,hogy ez a 2 alap kinézet mellett még sokféle van,ha e közül a 2 közül egyik sem tetszik,akkor írjátok meg,hogy szerintetek melyik párosítás a legjobb.Valószínű nagyon sokan fogják mondani a barna haj,barna szemet,de nekem az már kezd kicsit unalmas lenni...persze az is lehet szép,de ritka. Régebben nekem is a barna haj,barna szem tetszett,de mostanában meg már egyáltalán nem,sokkal inkább a kék,illetve zöld szeműek tetszenek,az szerintem sokkal különlegesebb :)) Hajszínnel is úgy vagyok,hogy mindegy,de ha nagyon meg kell mondani,akkor barna haj,kék szem(vagy esetleg még zöld)...annál jobb nincsen :D

2015. okt. 15. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy.
2015. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Kb mindegy

De a barna szem valahogy olyan érzést kelt számomra, hogy megbízhatok az emberben


Es vannak eszméletlen szep barna szemű emberek *-*

Neha jobban tetszik, mint a kek

2015. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szoke/kek szem sose jott be, nem is fog mar szerintem. A barnat se unom. Zoldesbarna is lehet, zold is.
2015. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
A barna szemű fiúk jobban tetszenek ..:)
2015. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kizárólag csak a barna szem tetszik (fiúkon). Valahogy én a kék vagy zöld szemben nem látok semmit. A haj meg mindegy.
2015. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha már egy ideált kellene leírni,akkor nekem a barna hajú és kék szemű fiúk tetszenek,de úgysem ez alapján fogom kiválasztani életem szerelmét. Igazából a vörös haj kivételével mindegy,hogy hogy néz ki :) 15/L
2015. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Lényegtelen a szerelem szempontjából. De külsőre jobban tetszenek a világos jegyeket viselő férfiak így eddig csak kék szemű férfiakkal volt kapcsolatom.

Kék szem, szőke vagy világosbarna haj és fehér bőr az ideálom.

2015. okt. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Zöld! Vagy a minél különlegesebb, kevert. :)
2015. okt. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Mogyoróbarna szemszín nagyon szép.

Én mindenképp barna szemű párt szeretnék, családom minden tagjának kék színű a szeme, kicsit unalmassá vált számomra.

2015. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A sötétbarna, ,,fekete" szemű, sötétbarna hajú fiúk jönnek be nekem leginkább :)
2015. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!