Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hülyének érzem magam, amiért...

Hülyének érzem magam, amiért másodjára sem sikerült a kresz vizsgám. Kudarc után mindenki így érez?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, másodjára voltam vizsgázni, egy kérdés kellett volna még,hogy átmenjek,de elbuktam megint.

Rettentő dühös vagyok magamra, úgy érzem tök hülye vagyok, miért van az,hogy másnak egyből sikerül, más miért tud jobban tanulni, én miért nem vagyok olyan. Ezt még szégyenlem a barátaimnak is elmondani.

Vezetni tudok, a szabályokat is megtanultam, ám a kérdések valahogy mindig kifognak rajtam.


Nektek volt már ilyen érzésetek? Tényleg butább vagyok,mint más?

Mit tegyek, hogy ne érezzem életképtelennek magam?


2015. okt. 24. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nagyobb akarat, elszántság! Még van 3 ne izgúlj,utána PAV!
2015. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Komolyan azt hiszed ez IQ függő?

De most komolyan????

Butaság és hülyeség teljesen más de látom ezzel sem vagy tisztában.

Nem tanulni kell hanem vizsgát gyakorolni.

Miért szégyelled??? Pont ezt, uram istenem, kis cuki.

Sose érzem magam butának*, főleg ez nem állapot, se kudar után se semmikor se.

"Tényleg butább vagyok,mint más?"

Magaddal beszélgetsz?

"Mit tegyek, hogy ne érezzem életképtelennek magam?"

Analizáld életed és gonodlkodj többet.

2015. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanulj jobban! És ne izgulj sikerűlni fog.
2015. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csinálj meg rengeteg tesztet és ha az már hibátlanul megy, akkor érdemes vizsgázni. Hem az a lényeg, hoyg elméletben tudd a szabályokat, hanem hogy a megfelelö helyzeteket felismerd - ezt pedig csak a tesztek kitöltésével tudod megtanulni.
2015. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért ehhez elég nagy szerencse is kell. Van annyi kérdés mint a rosseb.

Régen meg sok osztálytársam úgy csinálta meg, hogy egy az egyben megkapták azt a programot azzal a negyed ennyi kérdéssel, mint ami most van, aztán a vizsgát röhögve megcsinálták. Mind azt mondja, hogy akkora szerencséjük volt, hogy nem igaz, most biztos nem menne annyira nekik.

2015. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy KRESZ-re annyiszor mész ahányszor akarsz.. nem olyan mint a forgalmi, hogy korlátozott..

Nyugtatásképp: NE ADD FEL! gyűlöltem a KRESZ részét, már a harmadik után stresszesen mentem, mert egyszerűen az épülettől is kirázott már a hideg. NEKEM ÖTÖDJÉRE LETT MEG, nem szégyen, szóval nyugalom!

2015. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem: Ahogy a kérdésben írtad, vezetni tudsz, igaz? De a kresz vizsgát még nem tudtad letenni? Én a gyakorlatot el sem kezdhettem, amíg meg nem lett a KRESZ vizsga. Elég érdekes, ahogy az is, hogy ennyire nem megy a vizsga. [link]

Itt van az összes kérdés. Át kell nézni őket, memorizálni és nincs az az Isten, hogy ne sikerüljön. Nekem közel 20 perc után lett 100%. Gyanítom, hogy abszolút nem ezeket a kérdéseket gyakoroltad, hanem a régi teszteket, amik elavultak és nem fogják kérdezni.

2015. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szakoe.hu ! Én itt tanultam rengeteget, elsőre átmentem 1 hibaponttal! A lényeg, hogy nagyon nagyon nagyon sokszor csináld meg, addig, amíg már szinte nem lesz olyan kérdés, amivel nem találkoztál. Nekem a vizsgán kb 2 kérdés volt, amit nem láttam még, a többi 53 nem volt ismeretlen. És nem árt az sem, ha bízol magadban. Hidd el, sokat számít!! :-) Sok sikert!
2015. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Vezetni tudok, a szabályokat is megtanultam, ám a kérdések valahogy mindig kifognak rajtam."


A forgalmi szituációk állandóan tucatnyi kérdést vetnek fel, és percenként több tucat kérdést kell zsigerből helyesen a szabályok szerint lereagálni. Kicsit több és alaposabb tanulással kellene a következő vizsgára elmenni. Lehet, hogy a szabályokat megtanultad, de ha megbuktál a vizsgán, alkalmazni nem tudod őket.

Én is tudom, hogyan kell hegedülni. Fent fogják lent húzzák. Mégsem tudok hegedülni...

A tudást a vizsgán (és a vezetés közben) alkalmazni kell tudni! Az a lényeg, erre figyelj tanulás közben, ezt gyakorold főleg, ha a tudásodat megfeleőnek érzed. Gyakorolj minél több tesztkitöltést, és belejössz. Nincs semmi baj, meg fogod tudni csinálni! Drukkolok neked!

2015. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!