Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdjem le a facebook...

Hogyan küzdjem le a facebook függőséget?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
ne facebookoz. egyszeru.
2015. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Intelligens embereknek nincsenek ilyen gondjaik... Ebből valamit le lehet szűrni.
2015. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha rájössz, hogy semmi értelme, akkor könnyen megy. Engedélyezz magadnak napi fél órát és után lépj ki.
2015. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 Neked már be kellett szólnod valamit. Nem ismersz úgy hogy ne ítélkezz!

Fel jön az ember kérdezni,és akkor belekötnek.

2015. okt. 27. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#2 vagyok


Nem akarok beléd kötni. Nem személyes volt. Általánosságban mondtam, hogy akiket érdekel a Facebook, azok általában nagyon éretlenek, vagy csak szimplán sík hülyék.

2015. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
egy időben én is sokat jártam fel. Aztán elhatároztam, hogy egyhónapig nem nézek fel, inaktiváltam is magam. Utána felmnetem, görgettem a hírfolyamot, és a 90 %-a valami értelmetlen postolás (idézetek, videók, viccek, stb), linkelés, baromság volt. Rájöttem, hogy ez engem nem is érdekel, régen is csak megszokásból léptem be. Töröltem is magam.
2015. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez olyan mint a cigiről leszokás. Legjobb egyik napról a másikra..Töröld magad és kész. Semmit nem fogsz veszteni.Akivel tartani akarod a kapcsolatot annak előtte megírod az email címed skypot vibert akármit, szóval nem indok hogy nem tud írni. Ha akar,akkor tud.
2015. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cseréljünk 1 hétre facebookot, aztán meglátod nincs is értelme :D
2015. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már majdnem egy éve teljesen tiszta vagyok, akkor ugyanis nyomtam egy permanently delete gombot! Az összes ember közül egyetlen egy volt fontos a számomra, a gyerekkori szerelmem. Sajnos Őt ez miatt elvesztettem, de ha tényleg egymásnak teremtett minket az ég, akkor teljesen biztos, hogy előbb–utóbb megint találkozni fogunk. Talán lovak képében egy következő életben, ki tudja. Ha meg nem, akkor szomorkodni fogok miatt a világ végéig, vagy tovább... Tehát mielőtt nyomod a gombot, kérd el a mail címét annak, kinek el kell kérni... Én sajnos ezt butaságból nem tettem meg. Amióta töröltem magam sokkal jobban lettem! Megkockáztatom: spontán meggyógyult a depresszióm! Ebben szerepet játszik, hogy nem állandóan másokhoz viszonyítom önmagam (hanem azt teszem ami nekem jó), valamint a viamindús, egészséges táplálkozás is.
2015. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A függőség rossz dolog, erre te is rájöttél. Ezzel már megtetted az első lépést.Tudnod kell, hogy nehéz lesz. Eleinte csak fél vagy egy órával csökkentsd, szép lassan ahogy érzed. A szabadidőben ami marad tv-zz, keress a suliban/melóban egy beszélgető havert vagy pszichologust akivelbeszélgethetsz. Ha el tudod foglalni magad akkor egyik napról a másikra észreveszed majd, hogy be se kapcsoltad a gépet és jól érezted magad. Én is így voltam. Kettes válaszolónak meg üzenem, hogy a függők is emberek és egyáltalán nem szégyen és nem gyengeség. Nem kell mindenkit lenézni. Ha segítetek neki, elmúlik.
2015. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!