Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem félre magamba...

Hogyan tegyem félre magamba ezt a gondolatot?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar az a tudat, ha nővel vagyok, akár csak találkozás szinten, azt látom rajtuk ,hogy másokkal is összefekszik,fekszenek én már nem hiszek abba nem is bizok hogy mindenki addig vár mig az "igazi nem jön.. ez csak egy manipuláció.. álszenteskedés, mert úgy sincs ilyen.. A nő az olyan hogy jön megy, elcsábul kisértésbe esik, vagy van egy lista" mindig tudja mikor kihez menjen.

hogyan küzdjem le ezt a gondolatot, vagy hogyan fogadjam el ezt a tényt, ha találkozok , vagy vagyok egy lánnyal ne arra gondoljak hogy jelenleg hány férfival tartja a kapcsolatot ? Mert sajna ez az elfogadott dolog... ha meg a férfi nem örül annak aminek a nő is.. akkor onnantól le van ejtve a dolog.


2015. okt. 29. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem ugyan ez jut eszembe a férfiakról.És 99%-ban ez sajnos igaz is.Talán mondjuk gondolj néha erre is.

Tudod azt mondják, tolvajt meglopni nem bűn...Hát én, miután már épp elég pasiban csalódtam, hát nem lenne bennem lelkiismeret furdalás, ha úgy adódna...

2015. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, próbálom ezzel is nyugtatni magam, de a dolgok amiket, ahogyan csinálja, amilyen rutinosan... emlékeztet rá mindig, akkor felteszem magamba a kérdést ha ennyire ért hozzá akkor én hanyadik lehetek neki.. na meg hiába álszenteskedik próbálja adni h milyen tapasztalatlan szüz.. arról is cska azt látni h mennyire erőltet.

Tolvajt meglopni, ez jó mondás :) csak alapból ha nem lopni tanult az ember akkor mit ér... Na meg ez olyan Mintha vennék egy használt kocsit, hiába fényezik agyon már az oldalon h minden szép és jó extra... attól még nemtudhatom mi volt az előtörténete

2015. okt. 29. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, akkor itt most egy bizonyos lányról van szó...

Nem gondolod, hogy azért tűnik "tapasztaltnak", mert annyira szeret és olyan odaadó? Nyilván ez is olyan dolog, hogy vannak akik például ezer éve házasok, mégis csak ügyetlenkednek, más meg egyből "tapasztalt".Ebből kár lenne messzemenő következtetést levonni és bármi rosszat gondolni a másikról.Bármi is volt az életében, az a múlt, nem kell vele foglalkozni, senkinek nem jó az.De ha annyira zavar, miért nem keresel valami aggszüzet, vagy vénlányt? :)

2015. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát egy szóval se mondtam, hogy egy lányról..
2015. okt. 29. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:

"A nő az olyan hogy jön megy, elcsábul kisértésbe esik, vagy van egy lista"


Ne haragudj, de ez úgy, ahogy van ... ööö ... általánosítás.

És f..zság. Bocs, de nem tudtam magamban tartani.

2015. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!