Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem elvégezni a mesterképzést, ha nagyon lusta vagyok?

Figyelt kérdés
Hát szóval egy elég lusta semmirekellő alak vagyok, az alapképzésen is mindig csak épphogy átcsúsztam, aztán lett egy közepes diplomám, azt hittem ezzel nem vesznek föl mesterképzésre, de az alapdiploma csak részben számított bele a felvételibe , volt egy felvételi teszt is, amit nagyon jól megírtam kb. 90%-osra, és így épphogy bejutottam. Viszont a bejutás csak a kezdet volt, ez a mester már sokkal keményebb mint az alapképzés, és itt az összes évfolyamtársam ilyen szuper jó tanuló, csak én lógok ki a sorból, akikkel már korábban ismertük egymást csodálkoztak is, hogy engem hogy vettek egyáltalán föl. Most így pár hónap után tényleg azt érzem, h nem igazán vagyok a helyzet magaslatán. Néha össze tudom szedni magam(mint pl. a felvételin is), és ha akarok tudok jó eredményeket is elérni, de úgy hogy egyfolytában számonkérések vannak, nem megy, minden héten nem tudom így összeszedni magam, meghaladja az energiáimat. Vajon idővel belejövök, sikerülhet elvégezni?

2015. okt. 30. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

vegyük úgy, hogy sikerül...akkor a szakmában is ilyen változó lesz a teljesítményed?

tehát néha belehúzol néha meg lustulsz...

a mentalitásodon kellene változtatni, mert ez hosszútávon szerintem nem jó...


22F

2015. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is változtatni kéne, csak még nem tudom ,hogy vajon képes vagyok e rá.
2015. okt. 30. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:

A dolog a motiváción múlik. Motiváció nélkül mindannyian lusták vagyunk.


Az mindenesetre jó ötlet, hogy MSc-re mész.

2015. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!