Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jobb, ha valaki meleg,...

Mi a jobb, ha valaki meleg, de nagyon jó pasi, vagy hetero és ronda?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2015. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:DD
2015. okt. 31. 19:27
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
inkább hetero és ronda, mint jóképű és meleg.
2015. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem ez egy nagyon hülye kérdés..attól hogy valaki meleg nem lesz se több se kevesebb mint egy heteró. Így a válaszom, hogy egyik sem. Ne tegyél különbséget ember és ember közt.
2015. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én meleg vagyok és egy hetero lenéz ezért. aza baja, h engem szeretnek a lányok, őt meg nem mert ronda, de szerinte ő többet ér mint én.
2015. okt. 31. 20:57
 6/14 anonim ***** válasza:

amúgy én is meleg vagyok de hát akkor is..:D

Szerintem azért néz le mert irigy rád, hogy te az elmondásod szerint jó pasi vagy, és oda vannak érted a lányok, ő pedig csúnya és gondolom a csajok sem ugranak érte. Hidd el nem ér többet nálad, már csak azért is mert ő jobbnak hiszi magát nálad. Szerintem mindenki ugyan olyan jó tud/tudna lenni a világon, a hírnév már mástészta..Mondjon amit akar, ne foglalkozz vele. Nem ér annyit. ;) :)

2015. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ő bánt engem, leb*ziz, én nem akarom bántani, eleget kap így is, kis irigy.


de zavar, ahogy beszél velem ez a senki. inkább legyek ilyen, minthogy úgy nézzek ki mint ő, meg hát amúgy sem változtatnék ezen, ha tehetném sem.

2015. okt. 31. 23:27
 8/14 anonim válasza:
Szívem ne is változtass! A hetero férfiak soha nem lesznek olyan szépek mint a melegek, ez tény! Van bennetek valami megmagyarázhatatlan báj és lágyság ami miatt különlegesek vagytok. A szépség relatív, ízlések és pofonok. Mindenkinek más a szép. Nekem sok meleg barátom van és imádom őket! Puszi!
2015. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
<3
2015. nov. 1. 10:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy lány vagyok, és bevallom, nevetve kattintottam a kérdésedre, mert szerintem is butaság, de akkor még nem olvastam a válaszod. Mert alapvetően ugye a dolgot nem lehet, csak külön oldalról nézni. Ez olyan, mintha megkérdeznéd, hogy mi a jó: a meleg éghajlat egy eszkimónak, vagy a hideg egy afrikainak. Egy csúnya heteró női szemmel nem érdekes, de ha a belső tulajdonságai olyanok, akkor még meg tudja kedveltetni magát. De a fentiek alapján a belső tulajdonságai sem olyanok, mert kevés nő járna olyan pasival, aki ilyen gyűlölködő. Én legalábbis nem, mert udvarolt már nekem ilyen srác. Nyilván női szemmel egy jóképű meleg sem érdekes, mert mire megyek azzal, ha jóképű?


De nem együtt járás, hanem ember értelemben egyik se tesz jobbá vagy rosszabbá, se a szexuális orientáció, se a kinézet. Jelen esetben, pont kettőtök közül te érsz többet, mert ő egy csúfolódó f*!*sz, te meg nem, és ha igazat állítasz, vissza se szólsz neki (ami nem tudom, jó-e egyébként). Szóval ezt nem volt nehéz eldönteni.


Amúgy a "barátodnak" az a baja, ami a heteró pasiknak a heteró pasis kérdéseknél. Menj át, és nézd meg. Minden második kérdés arról szól, hogy a nők felszínesek, csak a kinézet számít, meg a pénz, csak a diploma, és ha valaki csúnya, nincs diplomája, és nem gazdag, de mégis van 4 éve barátnője, akkor "jó, jó, vannak kivételek". Egyszer láttam egy interjút Weisz Fannival, a siket modellel, és mondta, milyen pasik jönnek be neki, erre valaki odakommentelte, hogy "na, már a süketek is válogatnak". Miért ne válogathatna? Nem kell megelégednie az első udvariatlan taplóval azért, mert siket. Szóval a heteró ismerősöd szerintem már 28 kérdést gyártott itt, a Gyakorin arról, hogy jaj a nők milyen gonoszak. Ez a baja, aztán megtudta, hogy meleg vagy, és levezeti rajtad az idegeit.


Egy megjegyzés, bár nyilván te tudod jobban, mit akarnak tőled a nők: lehet, hogy a nőknek nem tetszel, hanem "csak" annak örülnek, hogy nem megdugni akarod őket, hanem tényleg érdekel téged a véleményük stb. Egy értelmes nő szerintem amúgy sem mozdul rá egy srácra, ha egyértelműen tudja, hogy meleg. Nekem is tetszett egy fiú, de meleg, és a barátja is helyes (mindkettőjüket ismerem, így ismertem meg őket, csak ugye nem egy párként mutatkoztak be). Amint megtudtam, hogy együtt járnak, átrendeztem magamban a dolgokat, és kész. A világ nem bonyolult, csak alkalmazkodni kell.


A srác amúgy miért van a közeledben? Gondolom, nem a barátod. Vagy odajön, és direkt szekál? Vagy írogat neked? Nem tudom elképzelni a szituációt. Hívd meg randira, és lekopik egy életre. :) De csak vicceltem, bocsi, ha sértő volt.

2015. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!