Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi nőgyűlölő a...

Miért van ennyi nőgyűlölő a Gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Hol?

Linkelj párat.

2015. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez már a második kérdés a hónapban amiben valaki azt mondta, hogy sok a nőgyűlölő itt, és ez a második kérdés a hónapban ahol semmi bizonyítékot nem ad a kérdező
2015. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Pontozzatok már le, hogy én is 69%-os legyek :D
2015. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Én is tapasztalom, hogy akadnak jó páran, szerintem egyszerűen csak a sok csalódás miatt. Vagy azért, mert szerelmesek voltak többször (vagy egyszer nagyon) és valamiért nem jött össze, vagy azért mert sok visszautasítást kellett megélniük, stb. Szóval negatív tapasztalatok miatt jóformán az összes nőt (vagy az összes olyan nőt, aki hasonlít azokra, akik okozták a csalódásokat) egy kalap alá veszik. Csakhogy valójában vagy ők (is) rosszul csináltak ezt-azt, vagy rossz ajtókon kopogtattak ezidáig, és ezt belátni nem akarják/tudják, így marad inkább a nők iránti harag, ami egyszerűbb "megoldás".


Aztán persze biztos nem mindig mindenkire igaz ez, aki negatívan kommentel a nőkről, de én mondjuk ilyesmit tudnék elképzelni. De kihangsúlyozom, hogy ez csak az ÉN SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM, nem szeretnék sem általánosítani, sem pedig objektívnek tűnő kijelentéseket tenni, szóval tényleg, ez egy teljesen szubjektív vélemény volt. :)

2015. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Ami igaz is.
2015. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos mindenhol vannak nőgyűlölők, de utálom őket, főleg a megjegyzéseiket, legszívesebben....
2015. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Mindenhol előfordulnak az életben. Igy természetes hogy itt is vannak. Rengeteg srácot szivattak, aláztak meg a nők, és ezek közül nem mindegyik mahatma gandhi hogy legyen gyomra ugyanúgy tisztelni ezek után a nőstényeket.
2015. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Az egyik ok az lehet, hogy itt általában béna Faxkapalok vannak, akik nem képesek felszedni, illetve kielégíteni egy nőt!

Ezáltal a szemükben minden nő céda, stb, és ki van a hócipőjük a női nemmel!

Pedig imádunk benneteket CSAJOK! :-)

2015. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

"

Ez már a második kérdés a hónapban amiben valaki azt mondta, hogy sok a nőgyűlölő itt, és ez a második kérdés a hónapban ahol semmi bizonyítékot nem ad a kérdező" azért, mert anyira gyopár vagy, hogy azt sem tudod, mikor nyilvánul meg valaki úgy, hogy az a másik emberi méltóságát sérti. Ha linkelne a kérdező ilyen kérdéseket vagy válaszokat, valószínűleg csak itt vartyognál, hogy mééé igazuk van. Az oldal ebből a szempontból valóban nagyon problémás.

2016. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki mindenkit utál akkor az nem nőgyűlölő
2016. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!