Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogy én mindenkin...

Mért van az, hogy én mindenkinek segítek, de amikor nekem kellene valami akkor sehol senki?

Figyelt kérdés

Én napokat elmegyek barátoknak dolgozni, de ha nekem kellene valami akkor mindenkinek éppen pont nem jó, vagy elmentek valahova, elromlott a gép, leomlott a kémény, nyaral, túlórázik, mit tudom én.


Nemrég egy barátomnak elmentem dolgozni 2 egész napot, kaptam igaz enni egyszer, közben végig azt hallgattam mennyi gondja van, mennyire el van havazva, soha nem éri utol magát... de szóljak ám ha kell valami. Szóljak... de így hogy? Ha ennyire el van maradva akkor nem szólok.


2015. nov. 3. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert önzőek, nem igazi barátok. Bár manapság talán olyan nincs is... Ne hagyd magad kihasználni, mást nem tudsz tenni.
2015. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak én szívesen segítek. Nem számolgatom kinek mennyit, amit kell.


Csak marha rossz érzés, ha azt látom minél többet segítek annál inkább hagyják magukra omlani a dolgokat, majd úgyis megcsináljuk... én meg a fordítottja vagyok. Mindent rendbe tettem magam körül, nem várok másokra, csak néha-néha lenne jó.

2015. nov. 3. 12:44
 3/3 anonim válasza:

"Én napokat elmegyek barátoknak dolgozni, de ha nekem kellene valami akkor mindenkinek éppen pont nem jó, vagy elmentek valahova, elromlott a gép, leomlott a kémény, nyaral, túlórázik, mit tudom én"


na látod pont ezért nem érdekel engem másnak a kibsztt baja mert nem kölcsönös a viszonzás. mindig csak a kifogások mennek azokat hallom mindenkitől sajnos még rokontól is!

2017. jún. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!