Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordul, hogy csak azért...

Előfordul, hogy csak azért nézed meg a Facebook-ot, hogy jó nevess az ismerőseid ostoba posztjain?

Figyelt kérdés

Vannak ismerőseim,akik abszolút lényegtelen dolgokat osztanak meg a face-en.

PL: "El se hiszem,hogy meg bírtam enni 2 dönert"

Ok,ki a bánatot érdekel? Kap rá 3 like-ot és kész.

Aztán ott vannak akik minden lépésüket megosztják:

"Megyek melóba" "Meleg van" "Hideg van" "Várom a buszt"

Ennyire minden ###zart meg kell osztani másokkal.

Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki csak nevet ezeken.

A posztolók nem veszik észre,hogy rajtuk kívül ez mást nem érdekel?



2015. nov. 6. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is nevetek ezeken :D

Nekem egy ismerősöm kiposztolt vmi kaját. Erre 2 nap múlva kiírja,hogy nem unjátok még a kaja posztolgatást? :DDD nem akartam oda írni,hogy 2 nap ezelőtt te is kiraktál kaját.


Én Facen inkább a csoportok miatt vagyok bent.Meg unokatesómmal aki külföldön él,ott beszélgetünk jó részt,meg több ismerősömmel ott tartom a kapcsolatot,akikkel ritkán tudok találkozni. De fő szempont a csopik :)

2015. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És? Ami nem érdekel, azt végigpörgetem, de pl a bicajtúrákról, egyéb programokról ott szerzek tudomást.

Nekem is volt, aki minden nap feltette a capuccinóját, meg hogy mit vacsorázott, màr leszokott róla.


De ahogy egy képen láttam: az én oldalam, azt osztok meg, amit én akarok.

2015. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam emiatt nézelődni a Facebookon, ugyanis konkrétan nincsenek ilyen jellegű ismerőseim. Kitörlöm őket.
2015. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nevetséges, de nem izgat túlságosan, felőlem azt írnak ki amit akarnak.
2015. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ostobákkal nem leszek ismerős. de amúgy van akit szoktam nézni és nem ismerős, ilyen magamutogató majom, meg ostoba emberek még akiken röhögök. A legjobb volt, mikor 1 csigány csaj felrakott egy pózolós szelfit, egy másik csaj lájkolta és megdicsérte milyen szép, majd beszélgettek komiba, aztán szó szót követett és hajbakaptak egy pasi miatt fészen:) volt ott anyázás rák egye a beled minden:)))
2015. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah meg egy VOLT ismerős, kiposztolta a vajas parizeres szendvicsét... Addig volt az ismerősöm.
2015. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam az ilyen ismerősök unfollow-on vannak.
2015. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az ezotéria kategóriába járok röhögni, meg a tudományokhoz.
2015. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most őszintén: ha csak emiatt lépsz be, akkor tulajdonképpen te egy megtalált célközönség vagy, aki ha másként is reagál, mint ők szeretnék - ez téged érdekel. Amúgy meg nem bántásból írom, de nem kell minden idiótát visszajelölni. Én is eleinte visszajelöltem embereket, akikkel csak beszélő viszonyban voltam, de aztán ezeket töröltem. Az igazán jó barátaim maradtak, közülük 1 csinálja azt, amit mondtál, neki elnézem, ha meg már nagyon zavar, akkor vedd le, hogy ne jelenjen meg a főoldaladon. Nekem volt merszem, és megmondtam neki, hogy engem ezekben a posztokban ne jelöljön be. 1x elég volt szólni.
2015. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De hogy ne érezd, hogy csak bántásból írtam: amúgy igazad van, igen, én is butaságnak tartom ezeket. de ha mondjuk valaki éppen sok lájkot kap rá, akkor érthető, hogy pozitív megerősítésnek veszi.
2015. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!