Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23F vagyok és lyan esetlennek...

23F vagyok és lyan esetlennek gondolom magam, nincs fantáziám sem viszont az IQm átlagos akkor én most buta vagyok? Hogy lehet ezen változtatni képeznem kell magam? Vagy ez egy emberi tulajdonság?

Figyelt kérdés
Pl egy furgonos állás lehetőségen adtam magamnak egy öngolt bevágtam hogy nagyon minimális a vezetés tapasztalatom szal azt bebuktam, a felfogásom is nehéz igaz az új dolgok terén,papir munkát kell intézni hivatalban ott is el vagyok tévedbe hogy tudok ezen a szörnyü tulajdonságomon változtatni?
2015. nov. 10. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

"IQm átlagos"

"buta vagyok?" Nem.

Gyakorolj, gondolkozz többet.

2015. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ugy hiszem, hogy minden lelek onmagaban csodalatos, de sajnos neha magunknak szabunk hatarokat. mi lenne, ha megprobalnal minel tobb onbizalmat gyujteni? nehez lesz, nem egyszeru, sokan pszichologushoz jarnak emiatt. a lenyeg, hogy apro lepesekkel fogsz tudni haladni es legy borzaszto turelmes onmagaddal es kitarto: talald meg azokat a dolgokat amik elfogadhatoak magadban. lehet, hogy nem tartod jonak azt a tulajdonsagodat, de az is eleg, ha nem tartod rossznak. kapaszkodj abba, es lassankent kezd kidomboritani. eloszor gondolatban, majd kommunikacioban is. huzd ki magad, legy buszke erre a tulajdonsagodra! ha a jora koncentralsz, akkor ugyanis nem lesz idod a negativ gondolatokra. ha mar van valami, amit szeretsz magadban, sokkal konnyebb lesz megszeretned magad es ez bizony kulcsfontossagu az onbizalom kerdeseben. szerintem az az esetlen, akinek ketsegei vannak onmagat illetoen.
2015. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!