Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az gáz ha én...

Szerintetek az gáz ha én semmiféle influenza és sertés influenza ellen oltással nem oltattam be magam soha? és nem is akarom? Voltam influenzás 1x nem nagy cucc. Kb 1 hét alatt rendbejöttem.

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Miért lenne gáz? Semmi szükség az oltásokra.
2015. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de akkor miért kapom mindig hogy jaj, ha nem oltatom be magam már találkozni sem akarbnak velem, mert jaj, jön a sertésinfluenza vagy bármilyen influenza?
2015. nov. 11. 23:46
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Mert a média pánikot kelt, és sokan bedőlnek neki.

Ha fiatal vagy és átlagosan egészséges, semmi szükség az ilyenfajta oltásokra Magyarországon.

2015. nov. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert túl nagy felhajtást kap (szándékosan). Meg nagy biznisz van benne bizonyos érdekeltségi körökben.
2015. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Én az életben nem fogom magam ilyen "baromságok" ellen beoltani. Egészséges, életerős férfi vagyok, bekaphatják a bacik. :D 22/f
2015. nov. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Senkit nem ismerek aki bármivel is beoltatná magát, én sem tenném, pedig elég gyenge vagyok és könnyen elkapok mindenféle betegséget. De mit számít, 1-2 hét és meggyógyulok.
2015. nov. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"gáz"

Az gáz, ennyire hülye vagyés az, ennyire fogyatkos ismerőseid vannak.

Miért akarsz ilyenekket találkoni?

Ha nem akard magad mégezni, ne oltasd be magad. Ha igen, igen.

Sztem az gáz(, mert logika ellenes) ha valaki mérgezni akarja magát. Te ellentétére kérdeztél rá.

2015. nov. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Én sem oltattam be magam semmi ellen és 10 évente egyszer megyek orvoshoz, olyan sűrűn vagyok beteg, akkor is 2-3 nap alatt átvészelem. Akinek van normális immunrendszere, annak semmi szüksége oltásokra.
2015. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Csak az öregeknek lehet indokolt, vagy a kisgyerekeknek, mert őket jobban megviseli az influenza. Normál, átlagos felnőtt embernek szükségtelen.
2015. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Feketeruhasember ***** válasza:

Azért túlzás azt állítani hogy mérgez, ha kicsit is tájékozottabb valaki egy laikusnál és érdekli hogyan is működnek ezek a vakcinák az talán rájöhet h ártani nem fog...


Való igaz hogy nem feltétlenül szükséges, de akár hasznos is lehet, én nem tartom idiótának aki beoltatja magát.

2015. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!