Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Nálatok számít egy férfi...

Nők! Nálatok számít egy férfi magassága?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Igen, velem egymagas legyen minimum.
2015. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
45%

Persze, hogy számít!

Igaz én csak 161 cm vagyok, szóval nálam csak magasabb pasik vannak. DE! Ha lennék olyan, mint a barátnőm aki 180 cm természetesen nem állnék össze egy 170 cm-is fiúval!

2015. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon sokat számít!

160 cm magas vagyok. Egyszer volt egy velem egymagas pasim. Az elején, amíg megvolt a rózsaszín köd, úgy gondoltam, nem számít, de idővel nagyon kezdett zavarni, és hiányoltam belőle egy bizonyos férfiasságot. Mégiscsak át tudtam nézni a válla fölött, ha átöleltem... :D

2015. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Számít. Hosszútávon zavar ha túl magas és fel kell nézni rá még magassarkúban is. Sajna elég pici vagyok. 160 cm.
2015. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem igazán. Volt már nálam pàr centivel alacsonyabb barátom, akit zavart volna ha magassarkút veszek mellé, úgyhogy vele mindig lapos cipőt hordtam :-D de ez nem túl nagy áldozat!

172 cm vagyok.

2015. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem számít, de zavar... mondjuk ez hülyén hangzik így.

Pl a barátom 30 centivel magasabb, ez iszonyatosan zavaró de nyilván csak ezért nem cserélném le másra. Volt alacsonyabb barátom is előtte, az nem zavart, habár ő csak 5 centivel volt alacsonyabb... ha magassarkút vettem akkor mondjuk már 10-15-el. De még az is jobb mintha túl magas lenne.

2015. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy sokan mondják hogy nem járnának alacsonyabb pasival, aztán ha megismernek valakit és bejön nekik, akkor mégsem számít hogy alacsonyabb...
2015. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos férfiként azt tapasztaltam, hogy aki nem minimum 180 cm magas a mai világban az a nők szemében nem ember.
2015. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon számít, ugyanis a 160 cm-nél szinte csak magasabbak vannak. :D

17/L

2015. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8-asnak: Sajnos én is ezt tapasztaltam. Egyébként sincs semmi értelme ilyen kérdéseket feltenni, mert a kérdező igazi őszinte női véleményeket úgysem fog kapni, csak a sablon szövegeket: "legyen nálam pár centivel magasabb","ha kölcsönös a vonzalom úgy sem számít". Erre a kérdésre a valódi választ akkor kapod meg, ha sétálással eltöltesz egy napot Budapest/Debrecen/Győr belvárosában. Mindenhol ilyen szerelmes párokat fogsz látni:

[link]

[link]

Felesleges az alacsony srácoknak magukat hitegetni, mert örökké csalódni fognak.

2015. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!