Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a vicceket, van rajtam...

Utálom a vicceket, van rajtam kívül olyan aki nem szereti? Nem is tudok rajta nevetni

Figyelt kérdés
Többször kellemetlen szituációba estem utálom a vicceket mikor elvárják hogy neves az meg már milyen azért se benem van és nem hogy evetni nem tudok de dühös vagyok a vicc mesélőre de 1 eröltete mosolyt ejtek nehogy sértödés legyen ...a spontán beszólások vagy váratlan helyzetekten nagyokat nevetek nem vagyok 1 besavanyodott tipus de viccekttől falra tudom mászni ,remélem más is van igy :D
2015. nov. 23. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó idöben .jó helyen mondják a viccet akkor nem gáz.
2015. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Két férfi ül a kávéházban. Jön a pincér:

- Mit hozhatok Önöknek?

Egyik férfi:

- Egy teát kérek!

A másik:

- Én is ugyanazt. De a teáscsésze aztán tiszta legyen!

Nemsokára jön a pincér, hozza a két csésze teát:

- Tessék a tea. Melyikük kérte tiszta csészében?

2015. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Két bélgiliszta találkozik a vékonybélben.Mire az egyik:

-Te komám, fergeteges buli lesz este a vastagbélben.

Mire a másik:

-Húhh, szuper.Majd a fél hetes finggal odaugrunk!

2015. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer-egyszer, jól előadva, igazán jó vicc elcsúszik, de egyébként engem is idegesít, a humor legalantasabb formája. Egyébként én is szeretek nevetni, és jó humorérzékem van, sajnos, volt már olyan ismerősöm, aki úgy gondolta, hogy non-stop viccmeséléssel teszi rám a legjobb benyomást.:-(
2015. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a jó vicceket, bár az engem is idegesít, ha azt nem a megfelelő pillanatban mondják.
2015. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindenhogy szeretem a vicceket. De az igaz, hogy egy adott szituációhoz illő vicc sokkal nagyobbat üt. Még egy gyenge vicc is lehet nagyon erős, ha jókor van elmondva. Ehhez viszont nagy önfegyelem kell, nekem folyton "köröznek" a viccek a fejemben, mint vadászó egerészölyvek, várva az ideális alkalmat.
2015. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Férfi és a nő összeházasodnak. Elmúlik a nászút, visszatérnek a mindennapi életükhöz.


Jön a férj


- Drágám! Én elfoglalt ember vagyok esténként. A programom a következő:


Hétfőn munka után foci a haverokkal utána sörözés.

Kedden munka után meccsnézés a haverokkal, utána sörözés.

Szerdán munka után csocsó a haverokkal utána sörözés.

Csütörtökön munka után sztriptízbár a haverokkal, utána sörözés.

Pénteken munka után kocsmázás és sörözés a haverokkal.


-Jó ez így drágám? - kérdezi a férj.


Mire a feleség: - Jó drágám, de akkor elmondom az én programomat is. Férj bólogat - mondjad drágám.


- Én minden este kilenckor kefélek. Aki itt van itt van aki nincs nincs. -

2015. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!