Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm egyik nagyszüleje...

A barátnőm egyik nagyszüleje nagyon beteg ugy néz ki hogy pár nap. Nagyon sir hogyan lehet megvigasztalni mit kell ilyenkor mondani mikor valaki haldoklik?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit. Oleld at, fogd a kezet. Arra van most szuksege, nem ures frazisokra
2015. nov. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor nem agyalok ilyen dolgokon nem akarok dramatizálni az roszabb lenne
2015. nov. 24. 01:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Sosincs ok szomorúnak lenni.

Mond el neki, ő csak lélek egy testben s már eleget tanult e életben. Majd találkozhat vele halála után vagy akár még e életében másik formában.

Írj és megadom elérhetőségem. Megtaníthatom sose szomorúnak lenni.

2015. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is (mármint nekem is van egy barátom akinek a nyagszülője beteg)... Azért tudasd vele, hogy nyugodtan beszélhet róla, mert lehet jót tesz neki! Az utolsónak meg.. Az miért jó ha valaki sose szomorú? Az élet része, teljesen normális és egészséges ha valaki szomorú ha valami azzá teszi (persze nem állandóan)..
2015. dec. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!