Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erről a cikkről mi a véleménye...

Yoni03 kérdése:

Erről a cikkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 26. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi ez a femináci duma?: D

Nőként köpném szembe azt, aki ezt vallja...

2015. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hímsoviniszta* pardon
2015. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első pár sok urán.:

Tele van álltalánsítással és fals adattal.

19F

2015. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság. Először is egy nő se hobbiból elégedetlen önmagával, hanem mert a média stb. (nem a férfiak, a férfiakra is a média hat!) sugallja azt, hogy hogy kell kinézni. Hasonlíts össze egy régi festményt a mai modellekkel, akkor milyen volt a nőideál. Afrika egyes pontjain hízótáborba küldik a lányokat, mert ott a leomló hájtömeg a szép (olvastam erről), és ott az számít feministának, aki nem hajlandó elhízni. Értsd: olyan szinten elhízni, hogy az káros legyen a szerveikre. A hízótáborban ha a lány nem eszik, megverik. Ha kihányja, amit megevett, megetetik vele a hányását is.


Miért írtam le ezeket? Mert arra akarok kilyukadni, hogy a nők nem maguktól találták ki, hogy nagy melleket, pisze orrot, lapos hasat stb. szeretnének, mert az a hobbijuk, hogy sanyargatják magukat. Ezt az a kultúra adja nekik, amiben élnek. Nem is a férfiak feltétlenül, hanem összességében az egész. Nyilván a férfiak is elmondhatják ugyanezt izmosság stb. kategóriájában. Csak az a baj, hogy van, aki annyira buta, hogy elhiszi, hogy ez így normális, mert látta a tévében. Vagy pl. múltkor láttam az utcán, hogy egy férfi elment egy nő mellett, és megfogta az arcát, mert tetszett neki. Szóval vannak értelmileg alacsony szinten lévők, akik azt hiszik, hogy ami szép, az nekik szép, azért, hogy nekik jó legyen stb. Ez butaság. De ez már egy teljesen másik dolog. A lényeg, hogy a nők egyáltalán nem azért nyafognak, mert ez nekik hobbi. És a férfinak is, nőnek is megvan a maga baja.

2015. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!