Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is így gondoljatok mint én?

Ti is így gondoljatok mint én?

Figyelt kérdés

Én inkább úgy gondolom hogy inkább egy drágább autó 5-10mill ami az enyém, úgy értem hogy saját, nem hiteles,és egy albérlel, mint egy saját lakás és egy hiteles autó. Nos ezt ti is is gondoljátok ?

Úgyértve ha netán költözni lenne az embernek kedve esetleg egy másik országba költözne akkor csak fogja az autót és megy egy utánfutóval.



2015. nov. 27. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig mindenből jobb a saját.
2015. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Roland G. ***** válasza:
Szerintem fontosabb egy saját lakás.A legjobb ha mindkettő saját. :)
2015. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lakást ha felújítod az idő múlásával és eladnád kérhetsz többet érte. Ha egy autót évek múlva akarsz eladni és felújíttattad a kutyát se fogja érdekelni hogy 500-t ráköltöttél. Régi, akkor olcsóbb. Főleg ha nem az eredeti alkatrész van benne még olcsóbb. Ez csak saját tapasztalat.
2015. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont fordítva gondolom, mint te. Az autónak nagy az értékvesztése, továbbá totálra törhetik, ellophatják, stb. Arról nem is beszélve, hogy egy saját lakás ad egy létbiztonságot is.

Én saját lakást, és egy olcsó saját autót választanék, független az anyagi helyzetemtől.

2015. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!