Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mire jó valakinek?

Ez mire jó valakinek?

Figyelt kérdés

Neten beszélgetni kezdtem egy fiúval, tök jól elvoltunk, legalább is nekem ez jött le, mert ilyen fél napokat beszéltünk csak irásban egy huzamban és bármiről tudtunk kb beszélgetni. Eléggé meg is kedveltem. Erre pár hét múlva mondta, hogy mesélt rólam egy haverjának, hogy beszélget velem és tök jófej vagyok meg minden és az a haverja is meg akar ismerni. Gondoltam miért ne. És kitalálták, hogy skype-on beszéljünk szóban, csak mi 3-an.

El is kezdtünk beszélgetni, erre ahelyett, hogy normális dolgokról beszélgettünk volna, elkezdtek engem szapulni, meg olyanokat kérdezgettek, hogy szoktam-e masztizni és közben röhögtek. Én meg kérdeztem, hogy most mi bajuk van?...Erre elkezdik, hogy csak kiváncsiak, mondjam már el. És állandóan ilyen hülyeségeket kérdezgettek meg ilyen kinos dolgokról beszélgettek és közbe röhögtek folyamatosan. Kb. 10 percig birtam, aztán azt mondtam, hogy álmos vagyok és elmentem...

Utána meg az eredeti fiú, akivel beszéltem, rámirt chaten, hogy most mi a baj, mondtak valami rosszat, amiért igy leléptem? :cc...

Miért csinálták ezt? Ezek szerint már az elejétől fogva, ahogy beszélgetni kezdett velem, gyökérnek tartott? És ha igen, miért beszélgetett velem annyit? Most legszivesebben elsirnám magam, nem értem...


2015. nov. 27. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
nem gyökérnek tartott ...dugni akar ennyih a képlet..és ha egy srác egyedül kevés hogy ilyen témákat hozzon fel akkor majd a barátja besegit ennyi :) ő jobban érezte magát mert igy feltudta hozni azokat a témákat amit akart de nem akart vele megbántani ezzel azthitte poénnak fogod fel és közeléebb kerül a bugyidhoz kapizse? (nem te vagy a felelős nemte vagy a gyökér hanem ő és ne rágodj emiatt.. ilyen a világ)
2015. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert hülye gyerekek.
2015. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem, tényleg csak ennyi...Mondjuk attól még elég paraszt dolog volt tőle..Csak már elkezdtem kombinálgatni, hogy lehet, csak azért beszélgetett velem vagy egy hónapon keresztül, mert nevetségesnek tartott és igazából mindig, amikor mondtam neki valamit, elmesélte a haverjainak és rajtam röhögtek...Úristen ._.
2015. nov. 27. 19:56
 4/9 Roland G. ***** válasza:

És még ki tudja hány csajnak írogatott hozzád hasonló hangvételben...

Ne neten ismerkedj szerintem.

2015. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem hiszem ...csak valami kalandot akart ezért nem kell emésztened magad....gondold azt h olyan volt számodra a srác mint egy ..."autó az úton"?" jön megy holnap már nem emlékszel h milyen színű volt.....szval ne emézd magad egyszerűen szólva nincs rá okod


(1 válaszoló voltam)

2015. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát jó..Köszi a válaszokat :)
2015. nov. 27. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:
A válasz pofon egyszerű: Akit megkedveltél játszotta az eszét a haverja előtt. Amúgy lehet hogy szólóban tökjó fej, ahogy a levelezéseitek is ezt bizonyították..csak hogy ott volt a barátja is, és megkellet mutatnia hogy ő a "fas.agyerek" ne foglalkozz ezzel az emberrel soha többet.
2015. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előttem lévők teljesen jól leírták, szerintem is ez történt. Ne add még fel, sokan vagyunk, akik neten is szoktak beszélgetni és nem ilyenek.
2015. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. nov. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!