Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azoknak a nőknek, akiknek az...

Azoknak a nőknek, akiknek az átlagosnál nagyobb melleik vannak, de "nem ezzel akarnak érvényesülni", mennyiben jelent problémát, ha azt érzik, hogy komolynak szánt beszélgetések során a melleiket bámulják? Hogyan tudnak ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Mert érezhető gyakran egészen más célú beszélgetésekben is, hogy a beszélgetőpartner oda figyel, így nem vesz komolyan, érzékelteti, hogy neki ez a fontos. ki ezt átélte és érti, mit tesz ellene?

2015. nov. 28. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

En sem panaszkodhatok a "mell nagysága miatt"


De én nem hordok nagyon extren kivagot felsőt pulcsit.

Hisz alltalaban azt nézik az emberek amit megmutatsz magadból.


Nekem nincs ilyen problémám mert nem pakolom ki. Sot nekem V nyakú felsoket sem hordok ibkabb kerekített nyakú pulcsikat ed akkor mar is takarva van a mellem.


Te hogya. Öltözködsz kérdező?

2015. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Azokat a melleket el is lehet rejteni a világ elől és akkor nem kell diszkriminálva érezned magad te szegény álszent lélek. Csodálkozol, hogy a melledet bámulja az a sok szemét disznó, ha kiteszed a kirakatba? :D :D 22/f
2015. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván a kérdés nem azokat érintette, akik kiteszik a kirakatba, én magam sem. Az öltözködés hidegebb időben nem is jelent ebből a szempontból, inkább a nyáriasabb viselet probléma. Azonban a magam részéről bár mindig is törekedtem, hogy ne a külső alapján ítéljenek meg elsődlegesen, ezt a bámulást akkor is észrevettem, és akkor is zavart.
2015. nov. 28. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:

inkább a nyáriasabb viselet probléma.


Nyáron is kapható olyan lenge ruhák tunikak pólók felsok amibol nincs kint a mell.


Attol hogy 2 cm rövidebb felsőt veszel fel meg ugyanugy meleged lesz szerintem.

Epp ezert vásárolok kicsit zartabb felsoket!

2015. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Ha extra méretem lenne, és bárki is a mellkasomon legeltetné a szemét, miközben beszélgetünk, itt-ott beszúrnám a mondataimba (hangsúlyváltás nélkül), hogy "légy kedves az arcomhoz beszélni". Szerintem hatásosabb, mint nyomatékosan kikérni magamnak.
2015. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én néhány számmal nagyobb inget hordok. Még nyáron is, de akkor vékonyabb anyagból.
2016. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Én nem rejtegetem, mert nem szégyellem a nagy melleimet!

Volt időm hozzászokni a bámuláshoz, már az sem zavar.

Nem pakolom ki lépten-nyomon, de nem is szorítom le...

Elfogadom, mert így természetes!

2016. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kamikaze0521 válasza:
58%
Engem nem zavar, illetve nem is bámulom ;) Pedig a munkám miatt elég sok emberrel találkozom! Főleg Nökkel! Amúgy a kis mellű nők az ideálom :) De sajnos ezt én is tapasztalom, elég sok nő haverom van... Bámulja a sok disznó öket... Nézze meg, de ne bámulja én ezt mondom!
2019. okt. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!