Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem fura, hogy mindenre...

Csak nekem fura, hogy mindenre megkérdezik, hogy ciki-e?

Figyelt kérdés
Ciki-e délután aludni, ciki-e ezt meg azt olvasgatni, ciki-e, ha otthon valaki pizsomában eszik hagymát... Ezek legtöbbje amúgy is olyan, hogy az égvilágon senki nem tudná, ha nem kérdeznéd, ki előtt lehetne ciki? Persze vannak dolgok, amik cikik, nem azt mondom (pl. nem tudni, hol van Amerika, vagy kávéfoltos ruhában állásinterjúra menni), de mi ez a sok ciki-e jellegű kérdés apró dolgokról? Még az is oké, hogy egyes dolgok egyes körökben tényleg fontosak (például a tinédzserek között, ki rocker, ki páwa stb.), de ez a melyik irányba keverjem a kakaót szint olyan furcsa nekem.
2015. dec. 2. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak neked fura.

Rég idejárok a gyk-ra, de képtelen vagyok megszokni ezeket a kérdéseket :) Ilyenkor mindig eltűnődöm, mi lehet a kérdező fejében s milyen rossz lehet neki, hogy az izgatja, más mit gondolna, ha megtudná a totál személyes privát és ártatlan kis dolgait, amikkel semmi baj nincs...

2015. dec. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nem értem miért olyan fontos ezeknek az embereknek más véleménye. Mennyit stresszelhet egy ilyen ember amiatt, hogy "Úristen, a Józsi mit fog gondolni rólam"
2015. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igazából azon akadok ki, hogy ez az egész "ciki e" dolog normális esetben óvodás kor végéig tart, itt meg felnőtt, "önálló" emberek kérdezgetnek ilyeneket.
2015. dec. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es bocs hogy mobilrol irok valaszt. Ezek szerint masoknak is furcsa, akkor kicsit megnyugodtam. Biztos az ilyen kerdezok kozul sok nagyon akarja hogy legyen baratja. De szerintem paran nem is ismernek jobb megfogalmazast. Igy belegobdolva talan nem arra gondolnak h a dolog ciki csak nem eleg jo a szokincsuk vagy en nem is tudom.
2015. dec. 2. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!