Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha egy csaj pin...

Mit jelent, ha egy csaj pin up girl?

Figyelt kérdés
Ezt irja a fb adatlapjan. Ez mit jelenthet? Amúgy eleg sok kepe van,kicsit kihivo ruhakban.

2015. dec. 4. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ti mit gondoltok az ilyen nőkről?
2015. dec. 4. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
A 40-60-as évek divatját követi. Önkifejezési forma. Amúgy sztem a mai divat sokkal kihívóbb.
2015. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, akinek jól áll.
2015. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 San Bernardo válasza:

4-nek van igaza szerintem.

Önkifejezés, valahol szeretné megmutatni magát, de nem igazán tudja, mi is a neki való út.

Nem kell feltétlen elítélni.

...Szó szerint véve azt jelentette eredetileg az ötvenes években, akik a nyuszis vagy más magazinokban megjelentek és a katonák, vagy tinik, kitűzték a falukra a képeiket, innét a név. De ebben pl. Marilyn Monroe volt a vezető, aki az egyik legszebb nő volt az ismertek közül a világon.

...Önmagában nem rossz, sok csajnak tetszik hogy nézegetik, képeit kirakják. Ma már nem annyira pozitív dolog, hatvan éve az volt.

...Ha élő barátnőről (vagy rólad, mert nem derül ki hogy te nő vagy férfi vagy) van szó, akkor nagyon attól függ, milyen.

..Ha ő maga mondja magáról, hogy "én egy pin-up vagyok", az dicsekvés, a külsőség fontosságának jelzése, felhívás a saját vélt vagy valós szépségeire.

...Mint mondtam, önmagában nem gond, de fontos, hogy ő szerinte a külsőségek fontosak.

...Ha ez így van, akkor a potenciális partnereitől is a külső szépséget fogja elvárni, illetve a pénzt, anyagiakat, megjelenést stb.

2015. dec. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!