Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a "kutyások" és...

Mit gondoltok a "kutyások" és a "macskások" rivalizálásáról? Ezek tényleg annyira meghatározó személyiségjegyek?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek ismerős, amikor kutya és macskapártiakelkezdenek veszekedni, hogy miért jobb az egyik állatot tartani, mint a másikat. Ilyenkor előjönnek a sztereotípiák, mint pl. a kutyatartók barátságosak, a macskások pedig szabad szelleműek stb.

Ti melyik állatot tartjátok, és mi a véleményetek a másikról? Nálatok ez szempont, amikor kialakítatok egy képet valakiről?



2015. dec. 7. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Hmm... én igazából egyik sem vagyok, nem szeretnék itthonra állatot. De egyébként nem hiszem, hogy igazak ezek a sztereotípiák.


Láttam egy viccet erről:


A kutyák mind seg.gfejek!

Kutyatartók: Hogy merészeled, nem is igaz!

A macskák mind seg.gfejek!

Macskatartók: Aha.

2015. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem hinném, hogy ez annyira fontos szempont lenne a személyiség tekintetében. Ismertem olyan macskást, aki abszolút kiállhatatlan volt, pedig vérét adta volna azért, hogy komolyabb emberi kapcsolatba bonyolódhasson. Én magam kutyás vagyok és szabadszellemű, eléggé nyitottan és újszerűen gondolkodom a világról és mindent mondtak már rám, de azt, hogy nem vagyok kedves, azt sohasem. Volt különben egy időben egyszerre kutyám és macskám is és hihetetlen jó barátok voltak, pedig a cica később érkezett, nem együtt nevelkedtek. Aztán szegényke mérget evett valahol s amikor a kutya meglátta, hogy nincs többé, hát vagy egy hétig nem akart enni sem, csak lógatta az orrát a sarokban. Úgyhogy szerintem ez nem kifejezetten jellemez egy embert és nem is hallottam még nagyon nagy vitákat ezzel kapcsolatban.
2015. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem ez annyiban fontos, hogy nem szeretem a kutyákat, és nem tudnék együtt élni valakivel, akinek kutyája van/kutyái vannak. a barátomnak van pár macskája, velük viszont nagyon jól kijövök.
2015. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mind kettőnek az a személyiségjegye, hogy szereti az állatokat és ez már elég is. Hogy ki melyiket kedveli részletkérdés.

Nekem kutyám van. Én fennen hangoztatom,hogy a macska egy r.ohadék mert dörgölődzik meg hízeleg utána meg egy pillanat alatt faképnél hagy vagy ha hívod tudomást sem vesz rólad. De természetesen ez csak poén, ha látok egyet úgy sem bírom megállni, hogy ne simogassam meg.

Ugyan így vagyok az apró termetű kutyákkal,amik nyilván valóan nem kutyák, hanem óriás pockok.

2015. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kutyapárti vagyok, de csak akkor ugrok neki egy macska vagy más pártis embernek ha a kutyákra sértőt mond. Lényegében lesz*rom, hogy ő milyen állat párti.
2015. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!