Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rontok el mindent, mi a...

Miért rontok el mindent, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen folyton kudarcot vallok.

Fél év alatt elvesztettem két hozzám közel álló barátomat. Folyton átesek a ló másik oldalára, de már nem tudom azért e mert őket nem tudom elfogadni, vagy magamat.

Otthon vagy csak azok társaságában akiket jól ismerek teljesen elengedem magam, beszélek, elmondom a véleményem, amit más társaságban, ismerősök körében nem tudok. Mi lehet velem? Tudom, hogy kicsi az önbizalmam de nem tudom miért, egyedül amit nem szeretek magamon az a fölös pár kg. Sokszor azt kívánom bár felnéznének rám az emberek, szeretnének engem. Én tudom magamról, hogy hamar megszeretek bárkit és már annak örülök ha rám mosolyognak az utcán. Én ezt már nem bírom, egyfolytában azon stresszelek hogy mi van velem, hogy milyen jó ember lehetnék.

Köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 7. 22:56
 1/4 anonim válasza:
Előszőr is tudom milyen érzés. Én is voltam így, nem egyszer. És ehhez hasonló pofonok még lesznek. Ha kicsi az önbizalmad akkor azon dolgozz. Lehetsz akármilyen ha megvan az egészséges önbizalom benned akkor az emberek is észrevesznek, úgy néznek rád ☺☺
2015. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
KOrodat megkérdezhetem?
2015. dec. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátság mindig kettőn áll. Nem szükségszerű, hogy épp a te hibádból szakadjon meg a barátság. Tíz tökegyforma eset se bizonyíték arra, hogy benned van a hiba. Nyilván értelmes dolog belül vadászni a megoldásra, mert akkor meg tudod oldani, ha te vagy tényleg a felelős ezekért. De ne hidd, hogy csak a te hibád lehet!


A vágyaid mindannyiunkra jellemző, megszokott emberi vágyak. A kicsi önbizalom igazából nem gond, míg nem túl kicsi. Talán még termékenyebb is, mint elégedettnek lenni magaddal..


Egyfolytában stresszelni a legnagyobb időpazarlás. Létrehozol egy problémát magadban, ami ott és akkor nem is létezik igazából, és tartósítod a félelmet magadban. A félelmet egy nem túl gyakran előforduló, ott és akkor valószínűleg tényleg nem létező dologtól. Ennél az is jobb lenne, ha csak figyelnél és vállalnád az esetleges rossz kimenetelt is, mert egyrészt felfogod, hogy olyan nagyon sok azért nem múlik azon az egy eseten, másrészt mert képes vagy a megoldás érdekében odaadni a magadét, és ennél többet senki nem várhat senkitől.

2015. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést. Pont ez ügyben kutatok. Mindenkit utálok aki szép vagy vékony vagy tehetséges. Irigysgből utálom őket. Szinte Mindenkit. Nekem már szakember kell.
2015. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!