Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor legjobb barátnőm elfoglalt akkor szeretnék párkapcsit, ha pedig többet tudok vele lenni, nem is gondolok párkapcsira?

Figyelt kérdés

Észre vettem,hogy mióta megismertem legjobb barátnőmet,azóta tényleg rengeteget vagyok vele. Vannak időszakok mikor ő is pasizik és nem minden nap,hanem pl heti 1x-2x találkozunk. Mikor dolgozik vagy nem ér rá,akkor elönt a vágy,hogy jó lenne ha lenne párom meg minden.Viszont mikor otthon van és minden este meló után tudunk találkozni akkor nem vágyok senki másra. Meló után elvégzem az otthoni dolgaimat,foglalkozom sétálok a kutyámmal aztán át megyek hozzá és elvagyunk kb 11-éjfélig is. Haza megyek és alszok. Napom abból áll,hogy dolgozok,otthon ténykedek,kutyával foglalkozok aztán legjobb barátnőmmel vagyok. Ha ez van akkor nem érzem azt,hogy nekem kell párkapcsolat.


Viszont mikor meg nem nagyon ér rá barátnőm meg dolgozik,későn ér haza. Akkor meg egyedül érzem magam és kell vki. Megismerkedtem egy sráccal,egy randim volt vele eddig,jól sikerült,tervezzük a kövi randit. Viszont nem tudom mi lesz a továbbiakban,úgy nézz barátnőmmel szinte minden este tudok találkozni most egy jó darabig,lehet nagyon tőle függök.


Nem volt még kapcsolatom.

20/L


2015. dec. 10. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez elég különös kérdés, nem egészen tudom elképzelni a helyzetedet. Van barátnőm, és órákat töltünk együtt, de ettől függetlenül vágyom párkapcsolatra (hol jobban, hol kevésbé)

Lehetséges, hogy csak bármilyen emberi kapcsolat szükségét érzed, nem látod a különbséget. :D Egyszerűen semmiképp nem akarsz magányos lenni, az szinte mindegy, hogy kivel töltöd a napjaidat.

Bár mindkettő (barátság, párkapcsolat) tök fontos az életben, meg kéne találnod hogy mi a különbség, és hogy melyiknek mi a szerepe. Ha van párkapcsolatod, az még nem jelenti azt, hogy ezentúl vége a barátságnak, vagy mindenképp háttérbe szorul, meg lehet találni az egyensúlyt. (Nyilván csak eleinte, ha pl férjhez mész persze egész más lesz a szitu) :D

2015. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!