Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vergődik mindenki azon...

Miért vergődik mindenki azon mit kap karácsonyra? Meg vajon örülni fog-e az ajándékozott? Meg ajándéklista! Én annak is örülnék ha valaki egyáltalán rámnyitná az ajtót egy évben 1x.

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom: jaj mit vegyek ennek annak karácsonyra. Jaj örülni fog-e neki. Jaj mit fog szólni. Jaj hogy mondjam el ha nem tetszik az ajándék. Jaj mennyi a keret. Jaj áruhitel az ajándékra. Jaj jaj.


Hát ott rohadjon meg az összes mindenki. Én már annak is örülnék ha egy évben 1x valaki kopogna az ajtómon vagy legalább felhívna és megkérdezné hogy vagyok.

Ajándék… ugyan.

Nekem az lenne a legnagyobb ajándék ha valaki megkérdezné: és hogy vagy?

De nekem még ez se jut.


2015. dec. 11. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

es mivel neked szar, legyen masnak is szar.


Na ezert nem nyitja rad az ajtot senki, mert ilyen ember vagy.

2015. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szóval irigy vagy azokra akiknek vannak olyan emberek az életükben akik fontosak számukra és kölcsönösen keresik egymást?


miért nem próbálsz meg te is ilyen köteléket kialakítani?

akkor nem kéne irigykedned másokra...


22F

2015. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán legyél egy kicsit kedvesebb, ne ilyen rosszindulatú és akkor lesz, aki rád nyitja az ajtót.

Mert az ilyen típusú emberektől általában menekülni szoktak. Úgyhogy tegyél valamit, hogy jobb legyen.

2015. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem kellene ilyen irigynek lenni es akkor lennenek barátaid, akiket erdekel, hogy mi van veled.


Miert nem szerzel barátokat?

2015. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert így 45 felett kicsit nehéz ha soha az életben nem voltak.

Meg aztán nem is vagyok barátkozós típus.

2015. dec. 11. 11:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki zárkózottabb, annak is lehetnek barátai.

Én sem vagyok egy laza, nagyhangú ember, nem is vagyok a társaság közepe. A barátkozás sem megy könnyen, én nehezen kezdeményezek. De ha valaki barátkozik velem, akkor én nyitott vagyok rá. Így nekem is van néhány jó barátom. És persze van családom is.

2015. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csóró vagyok én azon gondolkozok, mit tudok majd főzni, ami olcsó is, meg kicsit ünnepibb is. :D Nálunk nem is lesz ajándékozás. Ráadásul pont a nehéz anyagi helyzet miatt valószínűleg egyelőre ez lesz az utolsó ünnep, amit együtt töltünk a párommal, mert aztán ki erre, ki arra megy dolgozni a nagyvilágba... Ahogy meg a többi családtagomat ismerem, borítékolható a szokásos világraszóló karácsonyi veszekedés.

Úgyhogy nekem sem lesz igazán fényes karácsonyom, szerintem fánk sem lesz, meg nagyon semmi ünnepi hangulat.


De én nem bánom, ha mások megtehetik és válogatnak, hogy mit vegyenek ajándékba a szeretteiknek, ha megtehetném, én is válogatnék. :) Főleg, ha együtt is maradhatnék a szeretteimmel...

2015. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szar ügy.
2015. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már megint te?

Tessék, karácsonyi ajándék:

Na hogy vagy? Megjöttél a melóból?

Amúgy fogsz kapni karácsonyi ajándékot a cégtől édesem. Tavaly is kaptál ezer forintot és mondtad befogod a szád, nehogy kirugjanak. Biztos ebben az évben is fogsz kapni a cégtől 3 sörre valót, azt idd meg és legyél boldog.

2015. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 elwera ***** válasza:
és hogy vagy?
2015. dec. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!