Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok én ilyen nyomi?...

Miért vagyok én ilyen nyomi? Olyan igazságtalan!

Figyelt kérdés
Nagyon kilógok mindenhonnan, nem vagyok ügyes a tesiórán, nem tudom rendesen kiejteni az angol szavakat, és még a többiek vicceit se értem meg mindig!! Nem mondom hogy totál ronda vagyok, de olyan bamba fejem, hogy én sem nézem szívesen. És nincs igazi barátom sem, hiába próbálok barátkozni, odafigyelni a többiekre, nem számítok igazán. És ha épp együtt is beszélgetünk/játszunk, mindig kívülálló vagyok valamiért. A társaság egyik fele lenéző kedvességgel pátyolgat, mint a hülyéket, a másik fele meg kinevet! Miért van ez így? Én miért nem vagyok olyan mint a többi?? Mit tehetnék ezért? :(

2015. dec. 15. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig kilógtam , és azt hittem mindig így lesz de ahogy egyre idősebb lettem megtaláltam a nekem megfelelő embereket és nagyon jó barátságokat kötöttem.Soha ne akarj más lenni azért hogy a többiek elfogadjanak.nehéz út, de hidd el, lesznek akik igazán értékelni fogják a különlegességedet!az meg hogy néhány tárgyban nem vagy annyira jó teljesen rendben van, senki sem jó mindenben (én világ életemben szörnyű voltam tesiből +reál tantárgyakból)
2015. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Önbizalom hiányos vagy!!
2015. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2015. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16/L Nyilván nem minden szempontból szeretnék olyan lenni, mint a többi ember, csak, hogy nem érezzem mindig kívülállónak magamat, meg ők is egyenrangúként kezeljenek azt szeretném. Mit tegyek??
2015. dec. 16. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el idővel minden jobb lesz. Addig valtozol és formalodsz. Tudom most rossz,de kesobbb minden kialakul,job lesz:)
2015. dec. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!