Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idősebb emberek többsége...

Az idősebb emberek többsége hogyhogy ennyire szeret beszélgetni?

Figyelt kérdés

Én 17 éves fiú vagyok és néha komoly néha meg 0 komolyság nincsen bennem. A keresztapámat a környéken nagyon ismerik és sokszor volt már olyan, hogy vadidegen néni/bácsi a buszon leült mellém és sokat beszélt a keresztapámról ráadásul tudja, hogy én vagyok a rokona. Vagy éppen a buszváróban beszélgetett velem, hogy akár külföldön akár belföldön tervezem az életem maradjak mindig becsületes, mert az fontos.

Meg emlékszem, hogy volt egyszer olyan is, hogy egy 6 éves kisgyerek mindenkivel akart beszélgetni és egy idős néni külön kérte, hogy vele beszélgessen.


Én arra vagyok a kíváncsi, hogy miért nyitottabbak az idősebb emberek és miért szeretnek ennyire tanácsokat adni.

Sőt gyakran a FIDESZ-es politikai nézetet is rám akarják sózni



2015. dec. 20. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert általában egyedül élnek vagy pedig a férjükkel/feleségükkel, akikkel már minden kibeszéltek és így egy új arc alkalmas arra, hogy megosszák a hatalmas tapasztalataikat, mert valljuk be azzal bizony rendelkeznek. Én is tuti olyan kisöreg leszek, aki a részeges történeteit örömmel fogja mondani a kis unokának, na de persze az élet komoly dolgait is elmondom neki, egy szó, mint száz te fiatalon sok helyre jársz és észre sem veszed, hogy mennyi mindenkivel kapcsolatba lépsz egy idős ember viszont általában alig jár el otthonról, a kocsmát ne vegyük ide. :D
2015. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nekik nem a telefon az életük. :)
2015. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert az élő szó "szemtől szemben", többet ér akármennyi frászbuk karakternél. :D
2015. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Gondolom magányosak, és nincs kivel beszélgetniük.

A fideszes vénemberektől mondjuk hányingerem van.

2015. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem beszélgetnek csak lökik az üres sódert. A beszélgetésben mindenki egyenlő mértékben beszél, érdeklődik a másik felől. Az öregeknél nincs már input, csak output. Nem jut el az agyukig semmi, csak osztani szeretik az észt. 45 perc után a nevedet se tudják, baromi nagy beszélgetés.
2015. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
47%

Többi választ nem olvastam lehet írták.

Nem antiszocializálódtak el a facebook, telefon, internet miatt. Képesek szemtől szemben megbeszélni a dolgokat.

Nem úgy mint a mai tizenévesek. Durva példa amit tapasztaltam, két kis csaj fb-on beszélgettek.... Aztán amikor találkoztak... egy szó sem...

2015. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!