Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek a szüleitek mondták,...

Nektek a szüleitek mondták, hogy öltözzetek át otthoniasba?

Figyelt kérdés
Lehet gáz, de nekem állandoán beleszólnak, mikor vegyem át otthonias cuccra a holmimat, meg mikor legyek pizsamába, mikor ne. Konkrétan kiakadnak, ha reggel délig pizsamában vagyok stb. Szerintetek? Nektek is ezt csinálták?
2015. dec. 21. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Elég snassz délben pizsiben lófrálni. Öltözz fel rendesen. Ha nincsenek otthon, akkor lóghatsz pizsiben.
2015. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"ha reggel délig pizsamában" No ez jo. Korod, nemed?
2015. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19
2015. dec. 21. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

anno mondták.

Utcai koszos cipőben nem mászkál senki a lakásban,aki csöppet is higiénikus.

Ezen kívül tömegközlekedéses nadrágban sem szívesen ülök le az otthoni székekre,fotelbe.

A seggszagú pizsama se menő délelőtt...

De hát van akit abszolút nem érdekel az ilyen,példáuul bevásárlás után a csulásaljú tescós szatyrot is felteszi az étkezőasztalra,amikor hazaér.

2015. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
F/L?
2015. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondták, nem kellett mondani. Természetes volt, hogy koszos utcai ruhában nem ülünk a tiszta bútorra, pláne nem fekszünk az ágyba. És pizsamában is csak akkor vagyunk napközben, ha betegek vagyunk.
2015. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne seggszagú a pizsama?

Amúgy a pizsamát nekem mondták, de csak azért hogy ha jön valaki, ne "hogy nézzek már ki ott, mint aki beteg".

Az otthoniast nem emlékszem hogy mondták volna, gyerek koromban természetes volt, azért hogy ne a jó ruhát koptassam otthon. De miután már kinőttem az összekoszolom magam és lyukasra térdelem a nadrágot korból azóta csak a kényelem miatt öltözök át. Mondjuk a bkv kosz az jogos, de aki nem használja, az csak nem koszolja össze annyira a ruháját egy nap alatt hogy ne lehetne otthon ülni benne a tv/gép előtt...

2015. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 elwera ***** válasza:
Nem mondtak semmit
2015. dec. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!