Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki, ha valaki vonzódi...

Nagyon ciki, ha valaki vonzódik az ilyen retró cuccokhoz?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 24. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért ha azt mondjuk, hogy ciki akkor más fog tetszeni? Ne legyél már ennyire nevetséges.
2015. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
abszolút nem ciki, sőt ez a sztereó nagyon fa sza.
2015. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/2 nem , nem fog más tetszeni, csak ha egy mai android fejű tininek azt mondom, hogy minidisc azt se tudja miről beszélek :D
2015. dec. 24. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon klassz dolgok voltak tényleg. Nekem sohasem volt, de mindig is szerettem volna, de mostmár késő! :-) Emlékszem rá, hogy volt amikor 80 000 Ft volt egy ilyen cucc, ami akkoriban egy komplett vagyonnak számított. Nekem különféle kameráim voltak, mert filmezéssel foglalkoztam. De azért az androidot nem szólnám le, mert eléggé észbontó találmány (sokkal több mint egy buta operációs rendszer, hihetetlen lehetőségek vannak benne), meg a mai tiniket sem.
2015. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zgyzgy ***** válasza:

Ez nem retró, nekem retrósabb van.

Az igazi retró pedig az, amiben elektroncsövek vannak.

2015. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, az a ciki, hogy sokan lenézik azt, aki nem megy birka mód a tömeggel.
2015. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le mered szólni a retrók királyságát?:D Ilyet kérlek, ne kérdezz, csakhogynem szentségtörést követtél el vele. A retró cuccok az királyság, az zsír, az cool, ne merd kérlek, megkérdőjelezni, mert vagy megsértődök, vagy leszidlak, vagy csak mosolyogni fogok rajtad:) (Nem én csináltam a rádiót, de attól, hogy régi valami, miért lenne gáz? Ha? Na, erre kérem válaszolni:D:D:D A retro az semmivel sem rosszabb, mint a nem retro, szóval kérlek rá, hogy ne kérdőjelezd meg:))
2015. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!