Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírnak a lányok / nők,...

Miért sírnak a lányok / nők, ha kutyát kapnak ajándékba?

Figyelt kérdés
Egyértelmű,hogy a női lélek nem egyszerű, bonyolult, tekervényes, érthetetlen, de hátha van köztünk egy kiválasztott aki "érti a nőket" :)
2015. dec. 24. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Állatot ajándékba? Elég meredek...
2015. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogy ezt teszik, de a következő lehet:


1. Örülnek az édes, aranyfalatnak.

2. Bánkódnak, hogy nem azt kapták, amit akartak.

2015. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván a meghatódottságtól,másra nem nagyon tudok gondolni. Ha valaki kap egy helyes kutyát vagy cicát, nem hiszem hogy ez akkora fájdalmat okozna Neki, hogy az miatt fakadna sírva. Ha csak nem valami régi emlék miatt. Hanem, hogy a férfi lélek néha milyen tekervényes tud lenni az is megér egy misét... Ez nem is annyira nemtől függ...
2015. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én például sosem szoktam sírni, bármit is kapok...

30/N

2015. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos más fajta bundára vágytak. Amúgy én még soha nem láttam ilyen miatt nőt sírni, max a nyálasabb romantikus filmekben.
2015. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Videók alapján gondolod? :) Láttam pár ilyet, azokban örömükben sírnak a hölgyek, mert régóta vágytak kutyára, plusz rá is játszanak egy kicsit, ilyen beállítottságúak. Nem mindenki sír, ha jó történik vele, én szoktam, de nem teátrálisan.
2015. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Biza, láttam pár videót ezzel kapcsolatban. Akaratlanul is elém jön,hisz a facen sok mindent posztolnak, viszont ma a barátom meglepte a kislányát és a feleségét egy kiskutyával. És ugyan az volt mint a videokban :) pl: https://www.youtube.com/watch?v=qxsDjU2yHEA

Szoval akkor az örömtől van. Mi férfiak másképp örülünk ;)

2015. dec. 24. 23:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Általánosítasz...

Én egy nőt sem ismerek, aki ilyenért sírna, pedig volt pár ismerősöm, aki állatot kapott bizonyos alkalomra - mind jó gazdi lett.

Sőt barátnőmet csak egyszer láttam sírni, az apja öngyilkossága után, de utána se a temetésen, se máskor nem láttam. Szerintem a nők baromi erősek lélekben, csak hát gyengének kell mutatkozniuk, mert a média, a romantikus filmek ezt sugallják.

2015. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár a video kedves.
2015. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!