Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek az orosz (Oroszország...

Milyenek az orosz (Oroszországban élő) lányok ismerkedés szempontjából a nyugati (magyar) férfiakkal? Nem a harsányan sminkelt hozományvadász nőkre gondolok. Azok írjanak akiknek tapasztalata is van.

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy orosz lányt. Krasznojarszkban lakik. Elsőre kicsit visszafogott volt, meg olyan ridegnek tűnt, de amikor jobban megismertem kiderült, hogy nagyon kedves.
2015. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát nézd kedves kérdező, a bunkó, önmaguktól elszállt egoista, minden kedvességet, szerénységet nőies bájt és varázslatot nélkülöző magyar nőknél minden náció lányai fényévekkel jobbak.
2015. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne, hogy ennyire rossz lenne az itthoni helyzet? :)
2015. dec. 30. 23:50
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen biztos. És az előzőekben még enyhén fogalmaztam.
2015. dec. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Van pár orosz ismerősöm, mindegyik elsőre kicsit ridegnek tűnt de kiderült ,hogy nagyon kedvesek ☺ A magyar lányokhoz, nőkhöz meg csak annyit: igen nagyon sok beképzelt , magamutogató van , de én legalább ennyi magát túlértékelő fiút ismerek akik azt hiszik,csak a legjobb csaj jár nekik aztán meg sírnak , hogy megcsalták őket. Magyar nőkből és férfiakból is van normális értékrendű , csak sokkal kevesebb figyelem jut nekik 😞
2015. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Normális értékrendű lányok, oh merre vagytok???
2015. dec. 31. 18:14
 7/11 anonim válasza:
100%

Szia :) én kint élek most itt Oroszországban.

Orosz iskolába járok. Én ugy veszem észre, hogy elég érdeklődőek és menőnek tarják ha jóba vannak egy külföldivel. A nagy probléma viszont az, hogy nem beszélnek angoul és ha te nem tudsz oroszul nem sok esélyed van. Bulikban részegen leginkább csak csókig mennek de addig elég gyakran.

Remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van írj privátot :)

2016. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cicus125 válasza:
100%
Ha ott laksz több ideig kb.3 évig akkor nagyon jó barátjuknak elfogadnak egész életükbe de elsőre nagyon hidegek
2016. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az mit jelent, amit többen írtatok, hogy eleinte - kinél egy-két hétig, kinél egy-két évig - hidegek? :)


Miben nyilvánul meg? Milyen viselkedésben?

2016. jan. 11. 08:38
 10/11 Cicus125 válasza:
100%
pl:ha sokat beszélnek veled egyre többet barátkoznak veled közelebb kerülsz hozzájuk akkor befogadnak én is éltem kinn oroszo-ban
2016. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!