Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki nem szeret újonnan megismert emberekkel, lényegében idegenekkel beszélgetni (elsősorban Facebookon)?

Figyelt kérdés

Pláne, ha az illetőn nagyon látszik, hogy szeretne még társalogni (mindig azonnal visszaír, mindig újabb és újabb témát hoz fel, hogy folytatódjon a párbeszéd, érdeklődik, kérdezősködik már személyesebb dolgokról stb. ), de én meg azt érzem, hogy a privátszférámat lépi át, már úgymond "fojtogat" és egyszerűen még visszaírnom sem akaródzik (általában nem is írok vissza 2-3 óránál előbb...), és csak túl akarok lenni az egészen. Nem mindig érzek így, de van, amikor egy ismerőssel sem szívesen társalgok, nem hogy olyan emberrel, aki tényleg az az eléggé közvetlen típus (persze nem valami beteges szinten)

Van más is így ezzel? Ti mit gondoltok erről, ez is lehet úgymond egy introvertált dolog?



2016. jan. 2. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a normális. Meg minek is beszélgetnél tök idegenekkel a fészbúkon? Semmi értelme.
2016. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy túlbonyolítod.. már a kérdést is túlbonyolítottad. Ha valakivel nincs kedved beszélgetni, ne beszélgess. Ha ritkán, szükszavúan írsz vissza, akkor feladja előbb-utóbb. Vagy ne írj vissza...
2016. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az olyan emberekkel én is szívesen beszélgetek, akik érdeklődőek. Kár, hogy ritkán találkozom ilyenekkel..
2016. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3: Bocs, közben félreolvastam. Fáradt vagyok már.


Ez sem fura. Introvertáltabb típus vagy, ennyi.

2016. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én még a barátaimmal se szeretek
2016. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon nincs is miről beszélnünk. Amúgy is utálom a Facebookot :)
2016. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Régen nem a "fészbúkon" ismerkedtek az emberek.
2016. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Akkor miért nem mondod meg neki hogy nem akarsz beszélgetni? Mit húzod az agyát? ÉN meg az ilyen embereket utálom...
2016. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!