Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jellemzi a szakállas...

Mi jellemzi a szakállas pasikat, milyen a lelkiviláguk?

Figyelt kérdés
Mi miatt hordotok szakállat(ami nem túlságosan nagy)? Persze bajusz nélkül
2016. jan. 2. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez most olyan, hogy kék pólót veszek ma fel vagy zöldet...k..vára mindegy, nem a lelki világom fogja tükrözni.
2016. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Mert így sokkal jobbak a favágó képességeim, meló során jól jön.
2016. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mért, utolsó, a szakálladban van az erő?😁
2016. jan. 2. 16:31
 14/17 anonim ***** válasza:

Már nem értem mitől lenne különbség?


Csak mert a szakáll az olyan dolog, hogy nő általában mindenkinek így vagy úgy, csak vannak akik nem hagynak semmilyet, vannak akik viszont igen.


Én speciel azért hagytam mert jól áll, kicsit dob a kinézetemen. :D

2016. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Egy szakáll karbantartása sokkal időigényesebb és bonyolultabb tevékenység, mint borotvával simára lehúzni az arcbőrt. Pláne a bajusz nélküli, vagy a különböző formára vágott ( pld. körszakáll) szakállaknál.

A tisztálkodás is körülményesebb, ha az ember nem akarja tönkre vágni a bőrét egy szakállmérgezéssel."


Ez bizony így van, több időbe telik "kifaragni" egy adott formát mint egyben, egyszerre lehúzni az egészet. :)


Az ilyenek mint a hőzöngő 37-es versenyző nem tud különbséget tenni egy divatos, rendben tartott pofadísz meg azt közt aki tényleg nem szőrtelenít sehol, aztán madárfészek nő az ábrázatára. .D

2016. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én pl. egy elvadult, agresszív állat vagyok.
2016. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem egy kismadár költözött a szakállamba. Ott él.
2016. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!