Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek melyik zavaróan külső...

Nektek melyik zavaróan külső szemlelokent telefon "cipelesnel"? ( leginkabb suliban)

Figyelt kérdés

A) ha az ember a kezében van a telefonja es ugy közlekedik


B) ha a hátsó nadrág zsebébe rakja bele?


Azert csak ez a 2 lehetőség van, mert elől nincsen zsebe a nadragomnak es a taskamat nem akarom akkor cipelni, ha csak a büfébe megyek le, de szeretem latni az időt, amihez meg kell a telefon :)



2016. jan. 4. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Karóra!

Hallottál már róla?

2016. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Zavaró? :D azta... k.. sose gondolkoztam ezen.


egyik sem,mindenki ott tartja vagy fogja a telefonját ahol akarja.

2016. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Nem szeretem a karorat



* zavarobb :D

2016. jan. 4. 18:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy fura kérdés, de neha mar olyan érzésem van, hogy amikor megyek a folyosón, akkor mindenki a telefonomat nézi, hogy a kezemben viszem :D
2016. jan. 4. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik olyan trükk, én már láttam olyan telefontartót, amit rá lehet húzni a nadrágövre, vagy hát mondjuk pl van oldaltáska, meg ilyen nagyon mini tatyesz, ami ilyen nyakbaakasztós, és akkor lehet belerakni fényképezőgépet, meg zsebkendőt is. Ja de amúgy ezeket nemtom, hol lehet kapni, amúgy nekem tökmindegy, hogy hol tartod a telód, szerintem lényeg, hogy legyen neked kényelmes, esetleg varrhatsz a nadrágodra mégegy zsebet:D
2016. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!