Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok pasizni?

Miért nem tudok pasizni?

Figyelt kérdés
Vannak nálam százszor csúnyább lányok akik egyfolytában flörtölnek vonzzák magukhoz a fiúkat... Én nekem még sem megy. De igazából nagyon fiúkkal se találkozom az iskolán kívül. Mit csináljak, tudnátok segíteni?

2016. jan. 5. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem jársz sehova iskolán kívül akkor hogy akarsz pasizni? Házhoz nem mennek.

Járj el sportolni, edzeni, könyvtárba, mittudomén, attól függ mi érdekel, ismerkedni meg mindenhol lehet.

2016. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, lehet nagyok az igényeid, és nem veszed észre azokat a fiúkat akik veled is flörtölnének, és együttlennének.


Ha nem ez a probléma, és visszafogottabb vagy, akkor hajrá, hívd fel magadra a figyelmet, és ahogy valakinek sikerül felhívni a figyelmét, ne engedd el, beszélgess vele először inkább írásban(fb) többet, ott elengettebbek az emberek, utána jöhetnek a randik.


Ha belevaló csajnak érzed magad, akkor irány a barátnőiddel bulizni, mértékkel inni az alkoholt, és céltudatosan keress valaki szimpatikusat, oda sűrűn járnak ismerkedni az emberek. :)

2016. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is ez a gondom a lányokkal
2016. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen magas, hány kg? Ezek nélkül nehéz eldönteni, pedig ezek csak a külső tulik.:)
2016. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Privátban írj:)
2016. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!