Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány cigány mitől annyira...

Néhány cigány mitől annyira kemény/határozott, ijesztő megjelenésű?

Figyelt kérdés

Van egy srác szerintem nem több 173 cm-nél de elég izmos, egy magas kövér ember nem egy félénk típus, mondta neki hogy inkább maradna az öregasszonyok kirablásánál mint a normális munkánál ahhoz jobban értenek.

Odament de azt hittem hogy agyonüti a magyar hapsit olyan közel ment hozzá, de csak azt mondta neki ha nem kéne a munka, széjjel verné a fejét, egyébként mi jól kijövünk mondjuk ez köszönhető annak hogy van humorunk, de nem merek vele annyira hülyéskedni


A verekedést meg nem tudom honnan lesik el, de olyan kombókat csinál némelyik hogy nem csoda ha már ki sem megy a mentő úgy elvernek valakit.


2016. jan. 7. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

A baj az, hogy a romák többsége nem az értelmi szintjükről híres, evvel semmi probléma nincs, de ezt kezelni csak értelmes emberek tudnák. A magas kövér ember nem ezek közé tartozik, mint ahogy a magyarok nagy százaléka sem, aki rendszeresen cigányozik.

Senkinek sem esik jól, ha a saját népcsoportját szidják, és nem ám akárhogy.

2016. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van benne kurázsi ennyi.
2016. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb cigány agresszív, ez pedig tükröződik a testbeszédükön is.

Az már más kérdés, hogy verekedni szinte egyik sem tud és a nagydaraboknak is csak csoportban nagy a szája, vagy távolról, ahol még nincs kéz közelben.

2016. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

1-es vagyok, meg mivel más ütőkártyájuk nem nagyon van a testi erejükön kívül, meg a erőszakos kommunikációjukon kívül, így marad csak ez.

Általában az agy mindig hátrányára válik a testnek, és fordítva.

Épp ezért nem szabad bántani őket, sehogyan sem.

De megint csak mondom, tiszteletem a kivételnek, mert vannak nagyon értelmes, és művelt, okos romák is.

Most be is ugrott egy lány, aki egy nagy cégnél grafikai tervező, nagyon szép, de a családja az a tipikus...

Sosem értettem, miért nem akarta soha, hogy lássam a szüleit. De végül kiderült.

2016. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a keménykedő agyatlan buta tahó fajta ember aki folyamatosan minden helyzetben mindenkivel így viselkedik. Nem csak cigányban van ilyen. Fehérben is.

A verekedést a Bruce Lee filmekből. Régen a kungfu vagy karate mozifilmek után megragadta őket a harci hangulat és gyakran szétverték egymást a mozi előtt. Egymáson gyakorolnak. Szeretik tömegesen lerendezni akivel bajuk van, vagy ha valakit ki kell fosztani. Egyedül nem mernek kiállni, csak egy náluk háromszor gyengébbel. A mentő nincs olyan, hogy nem megy ki.

2016. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!