Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban rossz ember lennék...

Valóban rossz ember lennék azért, mert az emberi életet semmire nem becsülöm, viszont ha egy állat pusztul el, a szívem szakad meg?

Figyelt kérdés
Rengeteg halálesetet hallok a tévében, és egyáltalán nem érdekel, nem becsülöm semmire más ember életét. Az ember tele van csupa rosszindulattal, negativitással, ott árt a másiknak ahol tud, és néhány papírért képes a legmesszebbre elmenni. Ellenben egy hűséges kutya soha nem ver át, minden falatnak amit adsz, hálás és örül, igaz barát.
2016. jan. 7. 15:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5%
kesz, megjottek az elmebetegek.
2016. jan. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5%
Ha előtted lecsapnak egy szúnyogot (te nyilván nem tennél ilyet) az jobban megvisel mintha valaki előtted késelne halálra egy kisgyereket? Nem rossz ember vagy hanem pszichopata, bár szerintem nem teljesen komoly a kérdésed. Ha annyira lenézed az embereket miért érdekel egyáltalán a véleményünk?
2016. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Én megértem én is így vagyok vele ! Engem sem érdekel a tv-ben hallott ember halála ellentétben egy állatéval szemben ! Ezzel együtt kell élni ! Eleve nem kellett volna feltenned a kérdést mert mit vársz más embertől pont leszarnád és én is,hogy ha ők elpusztulnának !!!!!!!!!!!!!!!! A helyzetünk nem betegség és nem is vagyunk bolondok ! Mi így gondoljuk ez van !
2016. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!