Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14-évesen mennyi az átlagos...

14-évesen mennyi az átlagos testmagasság?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 173 cm lány, szerintetek az nagyon sok? mit gondoltok róla? az nagyon magas? a súlyom 54-kg.Sokan mondják hogy túl magas, de azt is hogy szép. én a ti véleményetekre lennék kíváncsi.

2016. jan. 9. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

MO-n a női átlagmagasság 165cm körül van.

A lányok általában hamarabb állnak meg a növésben, sem magamon sem a lány ismerőseimen nem vettem észre jelentős változást 14-15 éves korunk óta.


Magas vagy, ez van, fogadd el. De ez még messze nem a nagyon magas kategória.

2016. jan. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 14 évesen 168 cm voltam és magasabb, mint a többi 14 éves lány. Olyan 163-164 cm volt az átlag a környezetemben.


most 169 cm vagyok és 21 éves. :)

az átlag picit többet nőtt a 7 év alatt, mint én.

2016. jan. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En 13 evesen voltam 172 cm

Most 16 vagyok es 173.7 cm vagyok (pontosan:D)

A sulyos teljesen jo hozza,ha akarsz meg hizhatsz is (ezt azert irom le,mert a magas lanyok ,mint en ,nagyon rajta vannak a suly teman)

Nost nem fogok neked hazudni,hogy alacsony vagy,mert engem nagyon zavar ,hogy ilyen magas vagyok,de van nalunk magasabb (azzal sincs baj:) )

Multkor pont nyafogtam a barataim ak h huuha de magas vagyok (a tobbseg olyan 16-165 korul mozog a tarsasagomban,fiukat kiveve) es megkerdeztek h figyelj xy miiert akarsz te kicsi lenni? Es nem tudtam valaszolni(persze most tudnek:D de erted...abban a pillanatban nem

Szoval masokat nem zavar ,engem miert zavarna?

Mindig megkapom h szep kifutora valo lany vagyok

Tudom h ,ha kicsi lennek belerokonyodnek h nem vagyok "kifutora valo"

2016. jan. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen 177 voltam (fiú vagyok) a lányok az államig értek, de az összes. Szóval 163 kb. Most is olyan magas vagyok (22 éves), a mostani osztálytársaim is (lányok) az államig, tehát valószínűleg nem fogsz már nőni.
2016. jan. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Robert Wadliw 14 évesen 2,26 méter magas volt és 150 kg:)

De a viccet félretéve szerintem nem baj, ha az átlagnál kicsivel magasabb vagy.

(Amúgy van egy kollégám, nem tudom mennyi a kora, de az én korombeli lehet (én vagyok 25) ő pontosan 2 méter.)


Egy idő után ez meg fog állni. Én is, 10 éves koromig apró voltam, majd 11 évesen elkezdtek kibírhatatlanul fájni a lábaim; anyám mondta, hogy semmi baj, csak növök. Így is lett. Egy év alatt rengeteget nőttem. Túlnőttem majdnem a legmagasabb lányt is majdnem és a barátnőim egy fejjel alacsonyabbak lettek, de 12 évesen egy centit se nőttem tovább és így beértek az osztálytársaim. 1,57 vagyok. Utána csak kicsiket nőttem, nagyvritkán 1-1 centit. 14 évesen kb 1,62 magas lehettem és kb 45 kg. De 16-17 éves koromra 1,57 voltam(az okát nem tudom, nem néztem utána, miért lehet); a gimiben az osztály legalacsonyabb lányának számítottam. Néha szeretnék magasabb lenni, hogy ne kelljen mindenhez mindenre felmásznom mint egy kusmajom, de nem sírom tele a kispárnámat ettől tele eléjszala.


Egy barátnőmnél és a sógórnőmnél is nagyjából ez volt; a barátnőm kicsinek volt magasabb jóval mindenkinél de tiniként nem nőtt, a sógornőm 15 éves koráig nőtt, legmagasabb lány volt aztán megállt a növésben.


Szóval emiatt nem kell aggódni, lehet nemsokára megáll Neked is, lehet nőssz pár centit, de felnőtt korodra átlagos lesz a testnagasságod.


(Gondolom nem érzed magad kívülállónak emiatt, de ha igen, ne aggódj. Ismerek óriást és törpét és bent az irodában is van túl magas és van elég alacsony; de különösebben nem törődünk ezzel. Persze megjegyezzük, de nem éreztetjük vele, hogy ez baj lenne.)


Szóval, ne aggódj, lehet, hogy a korodhoz képest magasabb vagy, de pár év múlva átlagos lesz a magasságod!


Bocsánat az elîrásokért, mobilról pötyögtem.

2016. jan. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magas vagy de nem olyan sok. Ismerek 13 éves lányt, aki 172 centi.
2016. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

csak az a baj,hogy szeretem a magassarkúkat,vagyis amikor felveszem bénán nézek ki,mert így is magas vagyok, de mi van ha még nőni fogok? :/ van olyan osztálytársam aki inkább lenne ilyen magas mint olyan pici (153 cm), viszont a tanároktól is mindig megkapom,hogy milyen magas vagyok... nektek ilyen idős korotokba milyen volt? nem mondott rá senki-semmit? :))

2016. jan. 9. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!