Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek elkeseredés ellen?...

Mit tegyek elkeseredés ellen? Barátnőmmel szakítottunk egy éve, most nincs melóm és pénzem se olyan üres lett az élet körülöttem, piázok is sűrűn pedig nem kéne.

Figyelt kérdés
A legjobban egy barátnőre vágyom,egy szerelemre,de valahogy messzire elkerül.Jóképű 32-éves pasi vagyok.Valahogy mindennel ki van a tököm,rosszúl vagyok úgy érzem semmi nem éltet.Hogyan hozzam helyre főleg a nő részét?Vagy hogy alkamas lelki állapotba legyek a szerelemre?A melóval mondjuk nem lesz gond azt megoldom de a többi...nem tudom mit tegyek ezekkel a negatív érzelmekkel.
2016. jan. 12. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Keress új csajt! Sürgősen!


26/L

2016. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

eloszor hozd rendbe az eleted, a tobbi jon magatol.


vagy nem, de legalabb az eleted rendben lesz.

2016. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úja csaj, új meló, pia off.Nem bonyolult.
2016. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mind a két válasz hasznos,nagyon kéne egy nő,de az életemet is rendbe kell hozzam.Köszi a válaszokat!
2016. jan. 12. 14:48
 5/8 A kérdező kommentje:
oké,odateszem magam :)
2016. jan. 12. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes.32 éves férfi vagy járj jó példával a fiatalabbak előtt.Egy férfi nem omlik össze!
2016. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én csak a saját történetemet tudom veled megosztani.

6 év együttlét után életem szerelme egyszer csak tovább állt! Ott akkor eljött nekem a világvége! Öngyilkosság is felmerült bennem, de ahhoz túl gyáva voltam! A normálisnak mondott életem egyszer csak szertefoszlot!

A munkahelyemet ott hagytam, leszámoltam. (pedig jó kis hely volt)

Alkoholba, bulizásba, folytottam bánatomat!!! Ahogy buliztam jöttek a nők is, 4 nővel álltam össze egy éven belül,de semelyikre sem tudtam úgy tekinteni mint a volt szerelmemre!!! Pedig megérdemelték volna a törödést!(erről késsőbb) És akkor jöt egy házibuli, barátokkal és annak kolléganőiekkel, és ott ült egy kanapén "a" lány akivel jól elbeszélgettem és megértettük egymást(ő is szakítás után volt nem sokkal) Látták az ismerőseim, hogy jól elvagyok a lánnyal és azt mondták, hogy hagyjam meg egy másik haverom batyának, mert már ő kinézte magának! Erre azt mondtam, hogy oké, vidd! (pedig nem ezt kellet volna mondanom) A házibuli, később discoba folytatódott és akkor a lány akivel ott beszélgettem a házibuliba (akiről lemondtam) :) discoba odajött hozzám, hogy a haverom (nem a haverom volt csak a haverom bátya) nagyon rászállt és nem tetszik ez neki és mindenáron megakarja hívni egy italra is de ő nem fogadja el tőle, és akkor megkérdeztem, hogy tőlem elfogadsz egy italt? És...igent mondott! :D Nos azóta már a feleségem! Pontosan napra 1 év telt el amire a nagy szerelmemtől el tudtam szakadni lélekben is és tovább állni, élni.

A 4 nő akikkel az egy év alatt megismerkedtem, közülük is lett volna feleségnek való csak még akkor nem voltam rá felkészülve egy új tartósabb kapcsolatra! Egy-kettővel még tartom a kapcsolatott (facebookon) Ha hamarabb ment volna a túllépés, akkor most valószínű már más feleségem lenne, de tudjuk ez a sors (amit előre megírtak?)

Remélem nem untattalak a történetemmel.

Utólag nem hiszem, hogy így cselekednék újra! Az alkohol nem megoldás erre, az a megoldás, hogy isemrkedj és másik "Ő"-be is tud,akard meglátni a jót a szépet és a saját boldogságod is újra megleled ezáltal, ehhez kivánok neked sok sikert! 'R'

Ui: az elkeseredéssed nem a nagy szerelmed miatt van, akkor e levél félig-meddig érdektelen lehet számodra! De másoknak reményt adhat,és a mottó: sose add fel! :)

2016. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És szép történet volt!
2016. jan. 12. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!