Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, férfiak! Adott egy...

Fiúk, férfiak! Adott egy nagyon szép lány, tetszik nektek (meg kb. mindenkinek). Mi kell ezen felül ahhoz, hogy felkeltse az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés
Miután ismerkedtek egymással, mennyi időnek kell eltelnie hogy randira hívjátok vagy ilyesmi? Mik azok a személyiségjegyek amik miatt inkább barátok maradnátok a lánnyal?Kort is írjatok ha lehet :)
2016. jan. 17. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, nekem azzal már felkelti :)
2016. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy lányként belekontárkodom,de nekem ezek a tapasztalataim.

Ha jól,ápoltan nézek ki és nyugodtan érzem magam tehát tudok őszinte lenni,akkor elég pár kedves mosoly és egy kisebb beszélgetés.Engem valamiért mindig megjegyeznek és elhívnak akár fél év után is felkeresnek :)

2016. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyen érdekes, természetes karizmája, egyénisége, humora. Ha valaki szép, attólmég lehet unalmas. Egyébként a kiszemeltednek lehet h pont nem jössz be. Lehet h tetszel 1000-nek,ha annak az egynek nem... Szóval erre ne tedd fel minden lapodat. Ha nekem valaki bejön, akkor szinte azonnal randira hívom. Nem várok vele, hogy valakilecsapja a kezemről.


22/F

2016. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!