Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyet milyen embernek nevezik?

Az ilyet milyen embernek nevezik?

Figyelt kérdés

A munkahelyén alig dolgozik(kb. amit ő dolgozik egész hét alatt annyit dolgozik más fél óra alatt) valamit közben másokat kibeszél háta mögött hogy ki milyen rosszul dolgozik meg mennyire nem dolgozik, panaszkodik a főnökének hogy ő nem bírja ezt a "tempót" miközben szinte nem is dolgozik mert megteheti...

És akkora irigységgel rendelkezik hogy könnyen ki lehet borítani vele!



2016. jan. 17. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez csak téged zavar ám,őt nem hiszem,hogy meghatja-még szembesítéskor' sem.
2016. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az ilyet teljesen helyes forma, sőt az a kodifikált, az a sztenderd nyelvhasználati forma.
2016. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Őt hívják korszerűnek és élelmesnek téged meg baleknek amiért te többet csinálsz mint ő és nem tudsz úgy helyezkedni, hogy te is megtehesd, hogy nem csinálsz semmit mégis fizessenek érte!!!! Bocs, de ez az igazság akármennyire is le fogsz pontozni most ezért ...! Jah, nem az a kérdés, hogy ez jó-e így mert nyilván nem, de a kérdésre azt hiszem megfelelően és tényszerűen válaszoltam!
2016. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem csak engem zavar hanem a többi kollegámat is,én ismerem így jobban tudom hogy mi lenne a reakciója... meg lehet itt megmondó kapitányoskodni meg okoskodni hogy kerülj te is olyan pocízióba csak az a baj hogy ti nem látjátok át a helyzetet ezért okoskodtok ennyire... de nem is erről szól a kérdés!
2016. jan. 20. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!