Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a zeneivilágom?

Roadkill kérdése:

Milyen a zeneivilágom?

Figyelt kérdés

Sziasztok:D 17\fiú vagyok:D figyeljetek nem tudom milyen a zene világom:D figyeljetek ezeket a zenekarokat hallgatom:-Mteallica

-AC\DC

-Motörhead

-Limp Bizkit

-Ossian

-Tankcsapda

-Eminem

-50 cent és G-unit

Na ezeket és nem tudom rocker,metálos vagy rapper vagyok?ti szerintedtetek?meg ki szokta még őket hallgatni?A válaszokat előre is köszönöm:D sziasztok



2016. jan. 18. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
rock
2016. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem jó, én ezek mellett még hardstyle-t is hallgatok, meg hands up-ot is, és néha még a mulatós zene is befigyel. :D
2016. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért kéne rockernek, metálosnak vagy rappernek lenned?Minhárom stílusból hallgatok előadókat plusz még sok másból is attól függ milyen kedvem van.Gondolkozz....
2016. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igaz,igaz én is mindent félét hallgatok,még néha pop-ot is vagy House zenéket:D és köszi a gyors válaszokat:D
2016. jan. 18. 20:09
 5/19 anonim ***** válasza:

Minden áron be akarod skatulyáztatni magad?

Miért nem jó neked az, hogy itt van egy 17éves fiú aki szereti a jó zenét?

2016. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 veterán vas ***** válasza:

Hogy- hogy milyen a zenei világod?


Szerintem a korosztályodnak megfelelő. :)

2016. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Oké,akkor nem skatulyázom-be magamat,mondjuk nem is tudom miért akartam:D de akkor ti szerintettek jó vagyis,nem az a vaccak zenéket hallgatok?
2016. jan. 18. 20:22
 8/19 anonim ***** válasza:

Normális, színes, milyen legyen? :D

Most akkor én is kérdezhetném, mi vagyok, ha folk, pagan metalt, ambiente-t, indie-t, klasszikus rockot és indie pop-ot hallgatok? :D Miért akarod magad beskatulyázni?

2016. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na jó akkor nem lesz beskatulyázás:D tudom hogy király korszak alkotó zenék,és akinek ez nem tetszik nem érdekel:D köszönöm a válaszokat,és hogy lebeszéltetek a beskatulyázásról:D sziasztok:D
2016. jan. 18. 20:28
 10/19 Clay Morrow ***** válasza:

Hát színes, ami szerintem jó. Én először mikor kezdtem 'kemény' zenét hallgatni, kizártam minden b*zis zenét, a metált meg a rockot istenítettem. Mostanra meg nekem is igen színes lett, de azért nem hallgatom a legalját.

Ha meg zenekarokat felsoroltál és nem csak simán zenei stílust említettél, én meg kell kérdeznem: miért istenítik ennyire azt az ÉSZIDISZIT? Szerintem nagyon sz*r hangja van az észidiszi énekesének.

2016. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!