Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha masok nevetnek elkomolyodok...

Ha masok nevetnek elkomolyodok, ha kedvetlenek vagy tul komolyak ram jon a nevetes, ez nem normalis ugye?

Figyelt kérdés
Ugy erzem sokszor kivet a vilag sokmindenkinek nem vagyok szimpatikus pedig kedves es szereny vagyok viszont a vilaggal nem vagyok osszhangba ,mit gondoltok errol?
2016. jan. 19. 23:07
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem is megvan az a tulajdonságom, hogy valahogy beállok az ellentétes oldalra. Amikor gyávákkal vagyok körülvéve bátor vagyok, amik bátrak között vagyon én leszek a gyáva. Amikor szomorúság van, nevethetnékem támad, amikor mindenki csak nevet, kicsit elszomorodom, vagy komorodom.

Amikor valaki ideges én megnyugszom, amikor mindenki nyugodt, ideges leszek.


Én sem értem magam. De úgy magyaráztam meg, hogy ez egyfajta egyensúlyban tartás nálam. Hogy adott helyzetben kell lennie egy másik oldalnak is, és én ösztönösen felveszem azon oldal szerepét.

2016. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez érdekes igazad lehet bár mondjuk én gáznak találom kicsit :)
2016. jan. 20. 11:45
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Engem az idegesít benne, hogy sosem tudom igazán, hogy most tényleg így érzek vagy csak az ösztönösen felvett szerepem játszom. És ez zavar. Ha valóban ilyen érzéseim vannak nem lenne gondom vele. De sokszor ez inkább egy felvett dolog, ami ösztönből jön valamiért.
2016. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet,te szereted a Death note-ot?
2016. jan. 28. 19:43
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Láttam és anno szerintem kiemelkedő alkotás volt, abban a szezonban, de kedvencem nem volt sosem. Tetszett a macska-egér játék benne, és a Halál notesz szabályával való játszadozás.
2016. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is meg pár szereplő is,a kedvencem Misora Naomi volt.
2016. jan. 29. 19:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!