Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nevezik azt a gyerekes...

Hogyan nevezik azt a gyerekes magatartást amikor valaki egy vitában vissza mondja a vitapartnere mondatrészeit?

Figyelt kérdés

példa 1.:

Béla:

-Már többsör mondtam neked hogy ez a csavarhúzó ehez az alkatrészhez nem alkalmas!

Zoltán:

-Már többször mondtam neked hogy ne fontoskodj állandóan!


példa 2.:


Zsófi:

- Hihetetlen hogy sose lehet téged elérni telefonon mikor fontos lenne!

Emese:

- Hihetetlen hogy mindig rosszkor tudsz te is keresni!


2016. jan. 21. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy , de ez nem gyerekes sőt! Béla és Zsófi a gyerekes, ki akarnak oktatni másokat, azt hiszik mindent jobban tudnqk ők a főnökök stb...Szóval ez jó háríttási vagy inkább gúnyolódási módszer a gyerekes, gyyáva önző okoskodó közben elkényeztetett s€gg hülye emberkékkel szembe...
2016. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb megnevezése. Egyébként tényleg gyerekes, ha valaki így reagál, és azt hiszi, érdemben megvédte az álláspontját. Béla és Zsófi hozzáállása is kifogásolható bizonyos szituációban, de aki szerint gyerekesek, az nem tudja, mint jelent a szó.
2016. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nincs erre külön szó.

Béla, Zoltán, Zsófi, Emese, mind a négyen hülyék :)

2016. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem gyerekesség, csak próbálsz rámutatni arra, hogy felesleges a hiszti, mert a másik is lehet hülye.


A gyerekesség az, amikor affektálva elismétled (szó szerint) azt, amit a másik mondott, mert épp nem jut eszedbe semmilyen jó visszavágás.

2016. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Buta, műveletlen, hiányos szókincsű, de különösebben nincs neve...

Némileg más, nekem pl most vázolta egy kamasz, hogy a cionista zsidók tesznek tönkre minket, megkérdeztem, mi az a cionista,

Erre visszavágott, hogy igazad van, minden zsidó egyforma...

Hasonlít szerintem a kategória, hirtelen nem zud mit mondani, úgyhogy kivágja magát és azt hiszi, hogy most aztán megmondta...

2016. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Improvizál
2016. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem vita, hanem veszekedes. A vita az kulturalt ervek utkoztetese, itt meg ervelesrol szo nincs.
2016. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyan nevezik azt a gyerekes magatartást amikor valaki hülye kérdéseket tesz fel az interneten?
2016. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 8/8


Azt hittem a GYK-n nincs hülye kérdés.

2016. jan. 21. 11:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Süt a kérdésedből hogy jól felhúztak ezzel a "gyerekes" magatartással... :D:D


Az a baj hogy hiába találnál erre kellőképp találó jelzőt az nem segítene mert csak az adok-kapok folytatódna ami zsákutca.


Meg lehet tanulni egy olyat hogy "aha".Aha terápia, keress rá.

2016. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!