Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a YouTube-on minden amatőr énekest kötelezően dicsérnek?

Figyelt kérdés
Persze nem vagyok annak a híve, hogy mindenkinek szóljunk be, csak néha meglep, hogy teljesen hamis éneklésekhez is odaírják, hogy mennyire jó feldolgozás. Nem híres énekesekre gondolok, hanem amatőrökre.

2016. jan. 23. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakori jelenség. Olyanok vannak a Youtubge kommentelői között akik alapvetően nem értenek a zenéhez, ezért csak szélsőséges érzéseik vannak vele. Vagy nagyon imádják, vagy húzzák, hogy mekkora szar. (Általában, ha fullos csaj vernyog, vagy szép pasi vinnyog, azt imádják.) De mellette vannak olyan, egyébként zseniális magyar zenészek, akik a VérIstvánka youtube rétegtől csak a savat kapják. Akinek van egy kis füle annak viszont a bokája mellett koppan az álla.


Az internet nem egy igazságos hely.

2016. jan. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igazad lehet, de épp azért lep meg, mert a neten első sorban szidni szokás a másikat, mindenki mindenkinek beszólogat. Ez persze nem jó, de így szokott lenni. Ehhez képest a YouTube-on nem ezt látom. Megjegyzem, hogy én sem értek a zenéhez, de van, ami egyértelműen hamis, vagy erőtlen, és ehhez nem kell zenei fogalmakat meg dolgokat tudni, hanem így is észre lehet venni.
2016. jan. 23. 07:27
 3/9 anonim ***** válasza:
SOK ilyen kommentet látok én is.Vagy jófejségből önbizalmat akarnak neki adni,vagy annyira botfülűek,hogy szerintük,jó a produkció.
2016. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ez érdekes. Ezek szerint azt, aki híres, szidjuk, aki amatőr, dicsérjük. :)
2016. jan. 23. 13:59
 5/9 A kérdező kommentje:
2017. nov. 23. 12:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem csak énekesekkel van így interneten, hanem bármilyen mūvészeti ággal, amatõr “irodalom”, “költészet”, “film-fotó mūvészet”, “képzõ mūvészet”, akár a leggyakoribb internetes “modellkedés”.


A kommentelõk õket azért dícsérik, mert legalább megpróbálták, ahogy mondani szokás “legalább mozgott aznap valamit”.

2017. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4


Attól, hogy megdicsértek valakit, te hol látod, hogy pont õk szídják azt, aki híres? Lehet hogy mindenkit dícsérnek, kívétel nélkül, akár híres, akár amatõr.


Szerintem ezen nem kell leakadni, híres embereket többen dicsérnek, aki meg nem teszi, az arra gondol, hogy nem kell mert a valódi tehetség “úgyis tudja magáról”, és nem szorul dicséretekre. Nem az internetes fröcsögés és komment fogja meghatározni úgysem senkinek az értékét, sajnálom, ha neked igen.

2017. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Attól, hogy megdicsértek valakit, te hol látod, hogy pont õk szídják azt, aki híres? Lehet hogy mindenkit dícsérnek, kívétel nélkül, akár híres, akár amatõr. "


Ebben igazad van, kár hogy az utolsó mondatod 2. része ilyen személyeskedőre sikerült.

2017. nov. 23. 13:40
 9/9 A kérdező kommentje:

egyébként azt általánosítva mondtam


azt meg nem hiszem, hogy csak arról szabadna kérdést feltenni, ami meghatározza az életem. elég nagy baj, ha valaki csak azon gondolkodik el

2017. nov. 23. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!