Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyiségre vall, ha...

Milyen személyiségre vall, ha egy pasi kedveli, olvassa Carl Gustav Jung-ot, és József Attilát?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 15:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán értem a kérdést, ez egy nagyon csepp része az érdeklődési körének, ebből nem tudunk meg sokat.
2016. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Mai fiatalok közt csodaszámba megy ha egyáltalán olvas bármit is :D Szóval szerintem jó pont,komolyabb a többinél.
2016. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
A személyiségét ettől még nem ismerjük meg, de aki nem csak olvassa, hanem meg is érti és szereti Jungot, az eléggé intelligens lehet. József Attila verseinek szeretete pedig csak hab a tortán.
2016. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
József Attilát? Szerintem öngyilkos hajlamú.
2016. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azért aki ismeri József Attila költészetét, vagy tanult róla a suliban,az tudja, hogy köze van neki Jung-hoz,hisz Freud mellett őt is tanulmányozta. Azt meg tudjuk,hogy József Attila amellett,hogy nagyon intelligens volt,agybaj is gyötörte. Megakarta ismerni magát,a tudatalattiját is kutatta, így akart valszeg kigyógyulni a súlyos depressziójából,dehát sajna még rosszabb lett neki,hisz állandóan a betegségével foglalkozott.

Ezzel azt akarom mondami,h az illető Jung tanai alapján akarta megismerni önmagát? József Attila meg így már érthető,mért szereti,hisz pszichoanalítikus cuccokat nagyon tolta. De mint már írtam,beteg is volt. Igen, József Attila nagy költő volt,sokan szeretik,de így Jung-gal összekapcsolva fura,hogy az említett ember ezeket szereti. Valami baj lehet vele? Kb. olyan személyisége lehet az emberkének is,eléggé dekadens lehet a fiúka? Egyébként 30 körüli a pasi. Utolsó, József Attila nem lett öngyilkos,a magyartanárnőm szerint

2016. jan. 28. 18:02
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

József Attila öngyilkossága nem bizonyított, mert nem látta senki, ez olyan mint Petőfi halála, de azért sokkal valószínűbb, hogy Petőfi a csatában esett el, és nem mondjuk az ufók rabolták el. József Attila akart öngyilkos lenni élete során rengetegszer, először 7 évesen vett be 60 aspirint, ha a vonat véletlenül ütötte el, akkor máskor lett volna öngyilkos.


Viszont anyukám is nagyon szereti. Ez nem jelent semmit, még Junggal párosítva sem. Én egy időben Oscar Wilde-ot szerettem, mégsem lettem tőle meleg. Ha valaki öngyilkos hajlamú, nem attól az, hogy miket olvas, illetve nem bizonyít semmit, hogy ilyeneket olvas.

2016. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Ennyi erővel le is komcsizhatnád, mert József Attila az is volt.
2016. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Ennyiből maximum az ízlésére tudsz következtetni.
2016. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
S szerinted akkor pozitív?
2016. jan. 29. 21:58
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, ez nem ilyen egyszerű... Ami nekem pozitív, az lehet, hogy neked negatív. Aki szereti Jung-ot és József Attilát annak biztosan pozitív, aki nem annak negatív, akit meg nem foglalkoztatnak, azoknak meg nyilván semleges információ.
2016. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!