Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van olyan, hogy jobban...

Más is van olyan, hogy jobban szereti a borongós, esős időt?

Figyelt kérdés
Én személy szerint sokkal jobban kedvelem, ha szürke az égbolt és van egy kis csendes eső mellé. Hogy őszinte legyek nem szeretem, ha süt a Nap. Ez lehet kicsit furcsán hangzik a legtöbb ember számára. Ja, és úgy az igazi, ha fákon nincs levél. Más is van ilyen, vagy csak én lettem ilyen átlagtól eltérő?

2016. jan. 31. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam változó. Néha szeretem nézni a borongós időt bentről. Viszont kint a sárban, esőben nem szívesen mászkálok :D
2016. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem ezt az időt. Bár a legtöbb ismerősöm abszolút nem és eléggé elszáll az életkedvük.
2016. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon-nagyon szeretem,azt is,ha hatalmas vihar tombol! Nem szeretem a nyarat,se a napsütést...

Sokaknak depressziós kedve lesz tőle,nekem nem! :D

Amikor megkérdezik,mindig egyből az a következtetésük,hogy mennyire pesszimista,életunt ember lehetek. A barátaim viszont megmondják,hogy hihetetlen optimista ember vagyok,és borzasztó energiabomba. :)

2016. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Roland G. ***** válasza:
49%
Ha a lelkedben süt a nap,akkor mindegy,hogy milyen kint az idő.Én jobban szeret ha süt a Nap,de mindenben meg lehet találni a szépséget!
2016. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Télen kétségbeesetten várom, hogy megérkezzen a nyár a napnak arany fényével és annak perzselő melegével. Nyáron pedig vágyakozom, hogy eljöjjön a jeges tél, melynek gyászát a hold fénye világítja meg annak sötétségében. Mikor egyik esemény bekövetkezik a másik után: A meleget idegennek találom a bennem lévő keserves fagyban, a hidegben pedig nem lelem a fényt, mely az életből fakad.
2016. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hópehely vagyok, ki a megfagyott vízcseppekből született, azokból cseppekből melyek az élet lételemét biztosítják. Szépségem ellenére magamban hordozom a halált de takaróként szolgálok a fagyos időkben. Az életet őrzöm a természetnek és a halált tükrözöm a keserű világnak.
2016. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hideg, hó, eső, köd, felhők, szél :) ezeket imádom.

Ha süt a nap teljesen befordulok.


Legjobb ha csontig hataló hideg van és hó :)

2016. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szintén. Hangulatos, mondjuk én szeretem ha van levél a fákon, amin szépen tud kopogni az eső.

Sétálni is jó csendes esőben, igaz ezért nem kevesen néztek már hülyének. A napsütés is kellemes néha, de hosszú távon betompulok tőle.

2016. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!