Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszenek nektek a 170cm-es...

Tetszenek nektek a 170cm-es lányok?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és félek, hogy ez már eléggé magasnak számít, és nem fogok párt találni. Mert én mindenképp magas fiút szeretnék, hogy egy magassarkút is feltudjak venni mellette!

2016. jan. 31. 22:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tetszenek.
2016. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszenek!! Nem vagy túl magas, pont így vagy a legjobb szerintem a 170 cm nem is alacsony nem is túl magas pont jó:)
2016. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A 170 centid nem zavarna.


A "mindenképp magas fiút szeretnék, hogy egy magassarkút is feltudjak venni mellette" hozzáállásod viszont kizáró ok száomra.


Ha nem magas a fiú, akkor nem tudod felhúzni a magassarkút? Mi lesz, ha magasabb leszel benne? Összedől a világ?

2016. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Jajajj, csak arra figyelj, hogy ezt ki ne írd a párkeresés kategóriába, mert jönnek majd az alacsony, csúnya fiúk, akik azért is gyűlölnek, mert nőnek születtél, nemhogy még magasnak is!
2016. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

3. válaszoló teljesen igazad van, rosszul fogalmaztam, úgy értettem, hogy azért furán nézne ki ha egy fejjel magasabb lennék a páromnál.

4. válaszoló nem egészen értem mire célzol..?

2016. jan. 31. 23:03
 6/21 anonim ***** válasza:
Én 178 cm vagyok és mindig is előnyként éltem meg :) szinte mindenhol én vagyok a legmagasabb lány.
2016. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Öm. Persze. Nekem igazából ez még annyira nem számít magasnak... :D Majd olyan 178-180 körül esetleg. (Én 182 vagyok)
2016. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Én 172 centi magas férfi vagyok, a magasságoddal semmi baj, az előző barátnőm is pont ennyi volt. Viszont ez a nem tudok a pasihoz magassarkút felenni duma felháborító. Felszínes vagy és ostoba!
2016. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Jaj-jaj, sok frusztrált alacsony (180 alatti) 'férfi' önérzetét, hogy bántja a magassarkú dolog.


Tessék megnőni, nem hisztériázni.

Vagy hordjatok olyan cipőt, mint amit a KISS-ben hordtak, akkor ki fogtok látszani az aljnövényzetből.

2016. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy olyan problémázik a magasságán (kérdező), aki ő maga is ez alapján ítél meg másokat (pl. hogy nem jönne össze alacsonnyal). _Remélem egy magas sem áll veled szóba! :D Bár én 184 cm vagyok, és nem alacsony frusztrált, még mielőtt valaki elkezdi...csak utálom ezt a hozzáállást.
2016. febr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!