Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden olyan nehézkes, semmi...

Minden olyan nehézkes, semmi jó dolog nem történik, magányos vagyok, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok, nincsenek barátaim, már jó ideje nincs barátnőm, a családom meg egy katasztrófa, mindenki rosszban van mindenkivel stb. Mindemellett nagyon durva refluxom van, folyton ég a gyomrom, és emiatt nem tudok rendesen aludni, még az álmaimba se tudok menekülni. Egyetemre járok, nehéz szakra, nagy nehezen elvégeztem ezt a félévet, sikerült minden tárgy, de nagyon sok időmbe, energiámba került. Attól tartok, h a következő félévben ez már nem fog menni, nincs semmi ami feltöltene. Ezt a kérdést is csakg menni. Folyamatosan tanulni kell és teljesíteni, úgy hogy köz azért írtam ki , mert senkivel nem tudom a gondolataimat megosztani. Ha csak 1 ember lenne aki megértene, akkor minden energiám visszajönne.

2016. febr. 1. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Betegséggel orvoshoz. Magánnyal ismerkedni, szórakozni menj.
2016. febr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!