Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szopom még mindig a...

Miért szopom még mindig a kispárnám?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,és még mindig megmaradt az a gyerekkori szokásom,hogy szopom a kispárnám ami elég zajos mivel közbe mindig cuppogok,és mélyeket nyelek ahogy termelődik a nyál.

Leakartam már róla szokni de nem ment,egyszerűen lenyugtat,sokszor annyira,hogy el is alszom közbe!

A barátomnak ez mennyire lesz zavaró?

(esetleg ötletek a leszokáshoz)

18/L

előre is köszönöm!



2016. febr. 3. 13:34
 1/4 Adam_Hack ***** válasza:
Szokj át a barátod nemi szervére, még örülni is fog neki! Csak fokozatosan, óvatosan kóstolgasd, más íze van, mint egy párnacsücsöknek, de szerintem ha rákapsz, már alig várod hogy szopkodhasd!
2016. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van aki az ujját szopja felnőttként. A barátod, ha szeret, ezzel együtt is fog, de azért ne az első este add tudtára a dolgot. :D
2016. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szeretet- vagy gyöngédséghiányban szenvedsz, de az is lehet, hogy nincs elég biztonságérzeted.

Milyen volt a gyerekkorod, milyen a kapcsolatod szüleiddel. testvéreiddel, ha vannak?

2016. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg ölelem a nagyot, na és? Egy nővel ez legyen a legnagyobb baj. Amúgy biztos fura lesz a barátodnak, de ha 2-nél több az IQ-ja akkor meg tudjátok beszélni. A fiúk úgyis szeretik, ha a csaj őszinte, mert így ők is mernek majd nyitottabban viselkedni/beszélni. Ha valamelyikőtök valamit nem tud eltűrni akkor meg szól a másiknak oszt kész, megoldjátok. Kezdetnek pl mutasd meg a kérdést a pasodnak, elsőre tuti fura lesz neki picit, de aranyosnak tartja majd, hogy miatta csinálsz problémát ebből.
2016. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!