Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszéd készségemet hogy...

Beszéd készségemet hogy lehetne fejleszteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami bő beszédü,de nem is vagyok ilyen "mumák" csak nehezebben nyílok meg,sokszor munka társaimnak se tudok mit mondani,mit csináljak?
2016. febr. 5. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarok hülyeséget mondani, de SZEMÉLYES tapasztalataim szerint az olvasás segít. Bővebb lesz a szókincsed is, és jobban folynak belőled a szavak :D Nekem sokat segített!:)
2016. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasás, filmek, sorozatok nézése
2016. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezek nem váltak be.Rengeteget olvastam/olvasok és nem a tipikus ponyvákat(Itt Danielle Steel könyvekre gondolok),hanem tényleg komoly műveket.

A mainapig vannak olyan helyzetek amikor úgy érzem magam,mint egy kuka.Alig jön ki valami a számon.Van,hogy egy mondatot nem bírok jól összerakni.Aztán ebből adódóan teljesen butának érzem magam az ilyen szituációk után.Van aki nem könyvmoly még is megy a blablabla már túlzottan is.Érvel,alátámaszt,megvéd.Én ezzel szemben csak dühös leszek és fejeket vágok esetleg felemelem a hangom.


Tehát tippeknek és is örülnék!

2016. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire segít az olvasás, de nálam olyan következménye is van, hogy túl összeszedetten akarok sok mindent megfogalmazni, tehát magasabbak az elvárásaim magam felé. És ez sokszor nem jön össze.
2016. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!